0%
DAE
Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE
4 rate lunare fixe
Gratuit
Verifică limita!
Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE
4 rate lunare fixe
Gratuit
Verifică limita!
- Parerile clientilor evomag
Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre
| foarte slab | slab | satisfacator | bun | excelent | ||
| Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii? | ![]() | excelent | ||||
| Cum apreciati departamentul de service? | ![]() | satisfacator | ||||
| Cum apreciati serviciile oferite de catre noi? | ![]() | excelent | ||||
| Cum apreciati suportul tehnic oferit? | ![]() | bun | ||||
Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!
| #6351Marius O... din Sector 5, judetul Bucuresti - 02.04.2010 | |
|---|---|
| 5 comenzi efectuate pana acum | |
| O companie de exceptie, recomand 100%. Comenzile nu dureaza mai mult de 12 ore de onorat(dimineata faci comanda si seara o ridici). Preturile sunt reale si disponibilitatea stocului la produsele afisate este incredibila, chiar se straduies si reusesc sa ofere servicii la cel mai inalt nivel. | |
| #6352Andronac... din Bacau, judetul Bacau - 01.04.2010 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| chestia e ca a durat 2, zile la alte mag. online e o zi (de regula).Dar nu e mare scofala; pe scurt voi mai apela la serviciile evomag cu siguranta.and keep it up with the good work ! | |
| #6353Catalin ... din Sector 4, judetul Bucuresti - 01.04.2010 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| Promtitudine,seriozitate din partea echipei Evomag. | |
| #6354Marius O... din Sector 5, judetul Bucuresti - 01.04.2010 | |
| 5 comenzi efectuate pana acum | |
| Evomag este top 1 in vanzare it, toti angajatii te ajuta, te indruma spre a face ce-a mai buna alegere. Cu siguranta acesta va fi singurul magazin din romania de la care voi cumpara componente it de acum incolo. Multumesc Evomag!!! | |
| #6355Dinu R. din Sector 1, judetul Bucuresti - 01.04.2010 | |
| 17 comenzi efectuate pana acum | |
| Programul ar trebui prelungit pana la ora 20:00...in conditiile de trafic din Bucuresti. | |
| #6356Rogoz O. din Constanta, judetul Constanta - 01.04.2010 | |
| 5 comenzi efectuate pana acum | |
| nu inteleg de ce nu mi-a fost primit comanda la sediu,eu am vrut sa platesc in avans si in citeva zile sa ridic produsul. am cerut un produs,nu exista pe stoc,mi-a fost propus un alt produs. cind am cerut detalii tehnice a fost mai greu.....cel cu care am discutat nu prea stia despre ce este vorba,eu nici atit,asa ca am cumparat produsul. inca nu l-am folosit, luni 5 aprilie i-l fac cadou. dupa prima utilizare pot sa spun mai multe. o zi buna. | |
| #6357Dan P. din Corbeanca, judetul Ilfov - 31.03.2010 | |
| 10 comenzi efectuate pana acum | |
| comanda onorata la timp | |
| #6358Draghici... din Sector 6, judetul Bucuresti - 31.03.2010 | |
| 19 comenzi efectuate pana acum | |
| Apreciez promotia facuta la acest laptop precum si cadoul oferit. Acesti factori impreuna cu calitatea serviciilor oferite au fost cei care ma determina sa raman client fidel evomag. | |
| #6359Petrescu... din Targoviste, judetul Dambovita - 31.03.2010 | |
| 6 comenzi efectuate pana acum | |
| rapiditate in preluarea comenzilor,servicii excelente de curierat! | |
| #6360Mihaila ... din Fetesti-Gara, judetul Ialomita - 31.03.2010 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| Voi apela cu incredere si cu alta ocazie. Va multumesc! | |
| #6361Negoita ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 31.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| despre suport tehnic nu prea pot vb doarece nu a existat.uite pachetul, platesti acolo pa si la revedere. inafara de chestia asta totul a fost ok. | |
| #6362Timariu ... din Pantelimon, judetul Ilfov - 31.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Am facut o cursa contra cronometru, pentru a ridica produsul comandat pana la ora 17.Intervalul orar 17-18, cand nu se pot ridica produsele comandate, dupa parerea mea este intervalul orar in care cei mai multi clienti pot ajunge sa-si ridice comenzile. | |
| #6363Iofciu B. din Sector 2, judetul Bucuresti - 31.03.2010 | |
| 21 comenzi efectuate pana acum | |
| Este a doua oara cand comand de la Dvs. si ca si prima oara s-a incurcat comanda ceea ce a dus la intarzierea livrarii fara nici o informare prealabila, acest lucru aflandu-l in urma telefoanelor date de catre mine. Pe de alta parte plata in rate prin card avantaj este de real folos. | |
| #6364Mihai S. din Sector 3, judetul Bucuresti - 31.03.2010 | |
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| Servicii prompte, atitudine excelenta in relationarea cu clientii. Intr-adevar o echipa de profesionisti. Multumesc! | |
| #6365Murat I. din Constanta, judetul Constanta - 31.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| superb telefonul ! va multumesc ! | |
| #6366Crefelea... din Sector 2, judetul Bucuresti - 31.03.2010 | |
| 20 comenzi efectuate pana acum | |
| foarte prompti baietii de la evomag.recomand cu incredere | |
| #6367Cotloana... din Sector 1, judetul Bucuresti - 31.03.2010 | |
| 7 comenzi efectuate pana acum | |
| Am fost multumita de serviciile evomag | |
| #6368Bogdan A. din Sector 1, judetul Bucuresti - 30.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Apreciez rapiditatea cu care ati preluat comanda si ati livrat produsul. | |
| #6369Barbu S. din Sector 3, judetul Bucuresti - 29.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| totul a decurs f rapid, livrarea s-a facut in functie de programul meu, ce pot spune... nota 11 :) | |
| #6370Pavel D. din Sector 1, judetul Bucuresti - 29.03.2010 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| Recomand cu incredere serviicile oferite de dumneavoastra. Va multumesc. | |
| #6371Oancea F. din Buzau, judetul Buzau - 28.03.2010 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| Produs care face diferenta, la un pret (ma rog, am beneficiat de o promotie) bun. Recomand tuturor celor care pretuiesc calitatea si designul. | |
| #6372Bodo F. din Sector 1, judetul Bucuresti - 28.03.2010 | |
| 19 comenzi efectuate pana acum | |
| Creati impresia ca va pasa. Va doresc sa ramaneti tot asa si cand veti creste... | |
| #6373Daniel C. din Iasi, judetul Iasi - 28.03.2010 | |
| 5 comenzi efectuate pana acum | |
| timpul de livrare f. mare chiar daca este vorba de un serviciu de asa-zis curierat rapid! timp de livrare mai mare de 4 zile ?? | |
| #6374Iliescu ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| excelent | |
| #6375Andrei G. din Timisoara, judetul Timis - 27.03.2010 | |
| 8 comenzi efectuate pana acum | |
| SURPRINZATOR DE BINE | |
| #6376Voicu R.... din Sector 4, judetul Bucuresti - 27.03.2010 | |
| 41 comenzi efectuate pana acum | |
| Servicii evomag , excelente , ca de obicei ! | |
| #6377Ciocanel... din Sector 1, judetul Bucuresti - 27.03.2010 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| #6378Tantau A. din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 26.03.2010 | |
| 7 comenzi efectuate pana acum | |
| In total e ok insa se poate si mai bine. | |
| #6379Stanica ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 26.03.2010 | |
| 14 comenzi efectuate pana acum | |
| Un plus pentru dept. service, prompt, amabil si de calitate. Nu numai ca mi s-a rezolvat problema, dar am fost anuntat imediat ca PC este gata si pot sa-l ridic. Asta m-a transformat intr-un client fidel evomag si m-a convins, prin calitatea serviciilor, sa nu mai apelez la alta firma in cazul in care am probleme cu PC-ul. Multumesc, evomag! | |
| #6380Ioan P. ... din Timisoara, judetul Timis - 26.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Sunt foarte multumit. | |
| #6381Simion R. din Ploiesti, judetul Prahova - 26.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| #6382Mircea R. din Sector 1, judetul Bucuresti - 26.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Asteptam sa treaca o perioada mai lunga de timp pentru a putea evalua corect capacitatile sistemului si al raportului pret/calitate. | |
| #6383Viorel L. din Sector 3, judetul Bucuresti - 26.03.2010 | |
| 6 comenzi efectuate pana acum | |
| O sa mai colaboram si pe viitor. | |
| #6384Mocanu P. din Sector 4, judetul Bucuresti - 25.03.2010 | |
| 14 comenzi efectuate pana acum | |
| ok,echipa competenta | |
| #6385Visan C.... din Sector 3, judetul Bucuresti - 25.03.2010 | |
| 9 comenzi efectuate pana acum | |
| Sunteti tari | |
| #6386Sc S. D.... din Bacau, judetul Bacau - 25.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Pentru inceput sunt foarte multumit,recunosc ca mai are multe secrete. | |
| #6387Alexandr... din Sector 5, judetul Bucuresti - 25.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| tranzactie rapida, comunicare vanzator client excelenta, recomand evomag | |
| #6388Popa C. din Buzau, judetul Buzau - 25.03.2010 | |
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| Foarte multumit | |
| #6389Gelu V. din Sector 1, judetul Bucuresti - 25.03.2010 | |
| 6 comenzi efectuate pana acum | |
| recomand acest magazin oricui se asteapta la servicii corecte si rapide | |
| #6390Moldor M... din Sibiu, judetul Sibiu - 25.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| felicitari! | |
| #6391Oprea M. din Caciulati, judetul Ilfov - 24.03.2010 | |
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| va recomand acest magazin. sunt seriosi ,promti si au produse la preturi si calitate buna | |
| #6392Bucurenc... din Sibiu, judetul Sibiu - 24.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Am incercat sa fac plata cu cardul, dar nu am reusit. Mi-a aparut un mesaj de eroare "Tranzactie esuata" (sau ceva similar) si am mai incercat inca o data. Dar am primit acelasi mesaj. Cu toate acestea, comanda s-a inregistrat de fiecare data (din 2 incercari esuate si o comanda cu plata numerar, au rezultat 3 comenzi). Bineinteles, problema s-a lamurit telefonic, colegul dumneavoastra Cezar Bogdan a intuit corect ca e vorba de o singura comanda. Deci faptul ca am fost contactata telefonic a fost binevenit. Dar inca nu m-am lamurit de ce nu a functionat plata online cu cardul. Urmeaza sa lamuresc problema la banca. pot doar sa spun ca nu e prima data cand l-am folosit si nu am mai avut probleme. Va doresc succes in activitatea dumneavoastra. | |
| #6393Dragomir... din Galati, judetul Galati - 24.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Tot raul spre bine. | |
| #6394Iordache... din Corbeanca, judetul Ilfov - 24.03.2010 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| Pentru o prima comanda colaborarea a fost buna. Multumesc, | |
| #6395Cioban C... din Suceava, judetul Suceava - 22.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Operativitate si promptitudine. | |
| #6396Adrian M. din Sector 3, judetul Bucuresti - 22.03.2010 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| MULTE SUCCESE PE VIITOR, VA DORESTE ADRIAN MIHAESCU. | |
| #6397Pipoi A. din Ploiesti, judetul Prahova - 22.03.2010 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Va multumesc pentru promptitudine! | |
| #6398Postelni... din Sector 1, judetul Bucuresti - 22.03.2010 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| Sunt foarte multumita de produsul comandat si de modul livrare, iar ca sfat : ar fi mai bine in viitor sa prelungiti orele de livrare a comenzilor la domiciliu (pana la ora 20,eventual si sambata) pt ca foarte multi renunta la comenzi mai mari din aceasta cauza (emag livreaza si intre 18-20, iar sambata pana la 14). | |
| #6399Hadhazi ... din Satu Mare, judetul Satu Mare - 22.03.2010 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| Felicitari echipa de vanzare Simona Drochioiu si Marian Popesc si Fan Courier. Multumesc si Succes! | |
| #6400Zlate F. din Sector 4, judetul Bucuresti - 22.03.2010 | |
| 16 comenzi efectuate pana acum | |
| Ms | |










































