Raporteaza o problema

Diverse Retea

Filtrare produse
Ordonare dupa
Adaptor OEM TEL0021-2, 8P8C, Mama - Mama (Alb)
1,90 Lei
Patch panel Gembird NPP-C548CM-001, 48 Porturi, CAT.5e, 19", 2U
 349,00 Lei -43%mai ieftin cu 150,00 lei
199,00 LeievoCREDIT
Conector RJ-45 UTP CAT5e (100 bucati)
14,78 Lei
Patch panel Gembird NPP-C648CM-001, 48 Porturi, CAT.6, 19", 2U
199,00 LeievoCREDIT
Media Convertor MC112CS
 169,00 Lei -41%mai ieftin cu 70,00 lei
99,00 Lei
Kit cablu PC Polycom
 149,00 Lei -60%mai ieftin cu 90,00 lei
59,00 Lei
Priza dubla echipata ecranata Netrack 106-24, Cat.6, UTP, montaj ingropat (Alb)
29,00 Lei
Incarcator priza produse VOIP
 89,00 Lei -67%mai ieftin cu 60,00 lei
29,00 Lei
Ubiquiti UniFi Cloud Key G2
 1.099,00 Lei -23%mai ieftin cu 249,99 lei
849,01 LeievoCREDIT
Kit adaptor Power over Ethernet TP-LINK TL-PoE200
 149,00 Lei -67%mai ieftin cu 100,00 lei
49,00 Lei
KVM Extender CE700A-AT-G
 1.099,00 Lei -27%mai ieftin cu 300,00 lei
799,00 LeievoCREDIT
Priza Dubla UTP OEM 01-7120
1,99 Lei
Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W, 24V, 0.5A, 12W
 69,00 Lei -43%mai ieftin cu 30,00 lei
39,00 Lei
Mufa PNI RJ45 pentru cablu UTP Cat 6, Set 10 buc.
14,00 Lei
Mufe neecranate LogiLink RJ45, CAT5, set 100 bucati
21,55 Lei
Switch Xiaomi Mi Wireless (Alb)
38,70 Lei
Mufa Gembird LC-8P8C-002/50, RJ-45, pentru cablu UTP Cat 6, Set 50 buc.
15,68 Lei
Injector PoE UBIQUITI GBE/POE-48-24W-G
66,99 Lei
Modul TL-SM321B SFP WDM Bi-Directional 1000Base-BX
96,99 Lei
Media Convertor MC220L
84,99 Lei
Cleste sertizare universal cu lama de inalta calitate LogiLink WZ0003
47,11 Lei
Tester Retea Digital Gembird NCT-3
251,99 LeievoCREDIT
PoE Injector TL-PoE150S
81,99 Lei
Adaptor POE UBIQUITI POE-24-30W, Gigabit
86,99 Lei
Set cleste dezizolat/taiat/sertizat cablu plus papuci izolatie Orno OR-AE-13136 (Multicolor)
41,69 Lei
Modul SFP RJ45 Ubiquiti UF-RJ45-1G, Gigabit
79,99 Lei
Set pini sertizare terminali/capat 0.50mm - 2.50mm, Orno OR-AE-13137, 400 buc/set
21,65 Lei
Fast Ethernet Converter 10/100 Mbit/s TP (RJ-45)
412,99 LeievoCREDIT
Adaptor POE UBIQUITI POE-24-AF5X, Gigabit (Negru)
74,99 Lei
Mufe modulare Intellinet RJ45 UTP torsadat 8p8c, Cat6, 100 mufe in borcan
74,99 Lei
Adaptor pasiv TP-Link TL-POE4824G, 48V, PoE (Alb)
69,99 Lei
Cablu KVM TRENDnet TK-CU06, USB/VGA
48,00 Lei
Media Convertor CTCUinon FMC-1000MS
279,99 LeievoCREDIT
Priza dubla mixta cat5 RJ45+RJ11 NINGBO SHUNSHENG
6,54 Lei
Modul Cisco GLC-LH-SMD=, 1000BASE-LX/LH SFP, MMF/SMF, 1310nm, DOM
5.599,99 LeievoCREDIT
Patch Panel Equip 327424, UTP, 24 Porturi, CAT.5e, 19"
207,99 LeievoCREDIT
Sistem Wireless Asus Lyra MAP-AC1750(3-PK), AC1750, Dual Band, 3 bucati (Alb)
1.651,99 LeievoCREDIT
Splitter PoE TL-PoE10R
 89,00 Lei -46%mai ieftin cu 41,10 lei
47,90 Lei
Media Convertor MC111CS
123,99 LeievoCREDIT
Injector PoE Intellinet 561037, Gigabit (Negru)
145,99 LeievoCREDIT
Cleste sertizare multifunctional plastic LogiLink WZ0009
26,65 Lei
Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W-G, 24V, 0.5A, 12W, Gigagbit
54,99 Lei
Patch Panel Equip 235324, CAT.5e, 24 porturi
124,99 LeievoCREDIT
Modul Ubiquiti U Fiber UF-MM-1G, 2 Pack
91,99 Lei
Patch panel Roline 26.11.0349-5, UTP, CAT.5e, 24 porturi
154,99 LeievoCREDIT
Trusa de scule networking Logilink WZ0012
 78,99 Lei -6%mai ieftin cu 5,00 lei
73,99 Lei
Injector PoE Allied Telesis AT-6101G-50
 284,99 Lei -74%mai ieftin cu 210,00 lei
74,99 Lei
Modul Mini-GBIC TRENDnet TEG-MGBSX, Gigabit
163,00 LeievoCREDIT
Ordonare dupa