Spune START carierei tale la evoMAG! Posturile sunt disponibile în București! Aplică acum!

Diverse Retea UBIQUITI

Filtrare produse
Ordonare dupa
Ubiquiti Networks Cloud Key Gen2
1.049,00 LeievoCREDIT
Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W, 24V, 0.5A, 12W
44,53 Lei
Injector PoE UBIQUITI GBE/POE-48-24W-G
85,99 Lei
Modul Ubiquiti U Fiber UF-MM-1G
68,99 Lei
Adaptor PoE Gigabit Ubiquiti POE-50-60W
89,99 Lei
Adaptor POE UBIQUITI POE-24-30W, Gigabit
79,99 Lei
Injector PoE UbiquitiPOE-48-24W
66,99 Lei
Adaptor Poe UBIQUITI POE-24-24W, 24V, 12W, 500mA (Negru)
71,99 Lei
Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W-WH, 24V, 0.5A, 12W (Alb)
46,74 Lei
Adaptor POE UBIQUITI POE-15-12W (Negru)
46,00 Lei
Modul SFP+, MM Ubiquiti
201,99 LeievoCREDIT
Suport de perete universal - Ubiquiti UB-AM
34,22 Lei
Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W-G, 24V 1A, Gigagbit (Negru)
99,99 Lei
Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W-G, 24V, 0.5A, 12W, Gigagbit
65,99 Lei
Ubiquiti INS-3AF-O-G POE adapter Gigabit Ethernet, 48 V,  1 x Gigabit RJ45 Port, 1 x Gigabit Ethernet Cable, Power Input 48V, 802.3af, Max. Power Output 24V, 0.5A, Power Method 24V Passive PoE, (Pairs 4, 5+; 7, 8 Return).
118,99 LeievoCREDIT
Adaptor POE UBIQUITI POE-24-AF5X, Gigabit (Negru)
85,99 Lei
Modul SFP RJ45 Ubiquiti UF-RJ45-1G, Gigabit
101,99 LeievoCREDIT
Modul optic Ubiquiti, Copper UF/RJ45/10G, 10 GbE RJ45/SFP
399,99 LeievoCREDIT
PoE Injector Ubiquiti U-POE-AT, 802.3AT
79,99 Lei
Modul Ubiquiti U Fiber UF-SM-1G-S
133,99 LeievoCREDIT
Accesorii pentru montat pe perete Ubiquiti, PoE WM, Negru
4,72 Lei
Ubiquiti UniFi Cloud Key G2
1.005,99 LeievoCREDIT
Modul switch Ubiquiti UF-SM-10G, 10Gbps, SFP+ 2xLC (Single-Mode), 1310nm 10km - 2 Pack
486,99 LeievoCREDIT
Kit Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W, 24V, 0.5A, 12W, 5 bucati (Alb)
242,99 LeievoCREDIT
Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key UC-CK
443,99 LeievoCREDIT
Convertor PoE Ubiquiti Instant Gigabit, Indoor, 48V, 802.3af
108,99 LeievoCREDIT
Ordonare dupa