Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W-G, 24V 1A, Gigagbit (Negru)
Ubiquiti Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W-G, 24V 1A, Gigagbit (Negru) Ubiquiti POE-24-24W-G – funcționare fiabilă   Sursa de alimentare Ubiquiti POE-24-24W-G se remarcă printr-o înaltă calitate și o funcţionare sigură.   POE-24-24W-G se caracterizează printr-un curent de ieşire de 24 V și un curent 3772599
71.99 In stock
CODPOE-24-24W-G-EU
(TVA inclus)
Descrierea produsului Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-24W-G, 24V 1A, Gigagbit (Negru)
Ubiquiti POE-24-24W-G – funcționare fiabilă
POE-24-24W-G se caracterizează printr-un curent de ieşire de 24 V și un curent de intrare de 1,0 A. Sursa de alimentare este echipată cu două porturi Ethernet LAN RJ-45  în standardul Gigabit.
Funcționare fiabilă
Caracteristici principale:
  • 2 porturi Ethernet LAN (RJ-45)
  • viteză maximă de transfer de date prin Ethernet LAN 1000 Mbit/s
  • PoE 24 V
  • curent de intrare 1 A