Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#6201Sicleru ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 12.05.2010
20 comenzi efectuate pana acum
#6202Pintea M. din Sector 3, judetul Bucuresti - 11.05.2010
7 comenzi efectuate pana acum
Este a doua oara cind apelez la serviciile dumneavoastra si sunt foarte multumit.Sper sa ramineti in continuare la fel,mult succes!
#6203Benko T. din Glajarie, judetul Mures - 10.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
multumesc pentru promtitudinea onorarii comenzii. va doresc sa va ocoleasca criza!!!!
#6204Pittis N. din Sector 3, judetul Bucuresti - 10.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
Voi mai solicita serviciile dvs. atunci cand voi mai avea nevoie. Multumesc!
#6205Naparus ... din Sinaia, judetul Prahova - 09.05.2010
5 comenzi efectuate pana acum
este ok/ multumim!
#6206Gidofalv... din Targu Mures, judetul Mures - 09.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
#6207Costiniu... din Sector 1, judetul Bucuresti - 08.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
am facut foarte multe comenzi si am fost foarte multumita de serviciile oferite de evomag. felicitari!
#6208Sandu F. din Sector 4, judetul Bucuresti - 08.05.2010
2 comenzi efectuate pana acum
cred ca voi reveni
#6209Florian ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 08.05.2010
5 comenzi efectuate pana acum
totul ok
#6210Bunghez ... din Bacau, judetul Bacau - 08.05.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Recomand pentru oricine vrea sa cumpere un produs de la ei. Am platit cu cardul pe internet si nu au fost probleme.
#6211Andrei A. din Sector 3, judetul Bucuresti - 08.05.2010
11 comenzi efectuate pana acum
livrarea ok. nu am avut nevoie de service.
#6212Rus A. din Oradea, judetul Bihor - 08.05.2010
24 comenzi efectuate pana acum
Multumesc echipei evoMAG pentru competenta si sfaturile tehnice precum si pentru rapiditatea efectuarii expeditiei
#6213Av.nicul... din Sector 4, judetul Bucuresti - 07.05.2010
33 comenzi efectuate pana acum
Am comandat luni 4 cartuse si mi-au fost aduse joi. Miercuri ar fi fost si mai bine, marti ar fi fost ideal. Multumesc
#6214Sandru A. din Targoviste, judetul Dambovita - 07.05.2010
15 comenzi efectuate pana acum
In ultima vreme site-ul evomag se misca foarte greu, timpul de accesare a crescut!
#6215Kovacs B. din Sighetu Marmatiei, judetul Maramures - 07.05.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Serviciul oferit a fost promt si complet.S-ar mai putea largi oferta de produse.Am cautat 5 produse dintre care numai unul am gasit la evoMAG,celelalte le-am comandat la alta firma fara sa mai fiu la fel de multumit de servicii.
#6216Remus G. din Oradea, judetul Bihor - 07.05.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Placa mi-a sosit la nici 48 de ore de la depunerea comenzii online. Bravo evoMAG!
#6217Joaca-bi... din Campina, judetul Prahova - 06.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
#6218Ovidiu C. din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 06.05.2010
14 comenzi efectuate pana acum
Dar trebuie neaparat sa faceti ceva cu firma de curierat, va strica toata imaginea. Va multumesc!
#6219Fischer ... din Vetel, judetul Hunedoara - 06.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
Multumit din orice punct de vedere
#6220Romosan ... din Alba Iulia, judetul Alba - 06.05.2010
11 comenzi efectuate pana acum
s-au descurcat rapid cu livrarea cei de la evo,dar stocul era pe zero si a trebuit sa astept inca o zi pana sa alcatuit sistemul.Aceeasi mare problema ca la toata lumea-STOCURILE...
#6221Dumitres... din Sector 1, judetul Bucuresti - 05.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
O MAI MARE RAPIDITATE LA PRIMUL CONTACT - AM LANSAT COMANDA JOI LA PRANZ SI AM PRIMIT RASPUNS VINERI IN JURUL OREI 11. SI MA GRABEAM TARE, TARE...
#6222Bogdan E... din Sector 2, judetul Bucuresti - 05.05.2010
88 comenzi efectuate pana acum
L-am pus pe un NIKON D5000 si incap peste 2100 poze (calitate maxima). Se comporta destul de bine ! Transferul este destul de rapid, mult mai rapid decat la cardul de 2GB pe care il foloseam. Merita cumparat daca ai faci multe fotografii de dimensiuni mari in timp relativ scurt.
#6223Miret I. din Brasov, judetul Brasov - 03.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
am fost foarte multumita
#6224Iulia D. din Sector 4, judetul Bucuresti - 03.05.2010
2 comenzi efectuate pana acum
multumesc!
#6225Nemtanu ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 03.05.2010
15 comenzi efectuate pana acum
Stoc-ul in timp real nu a fost deloc real, aici ar trebui lucrat putin, in rest ok
#6226Draghici... din Ploiesti, judetul Prahova - 02.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
#6227Constant... din Sector 3, judetul Bucuresti - 02.05.2010
15 comenzi efectuate pana acum
super
#6228Hanghiuc... din Brasov, judetul Brasov - 02.05.2010
3 comenzi efectuate pana acum
O singura problema legata de "servicii": intr-unul din email-urile primite, cu informatii legate de desfasurarea comenzii, mi s-a spus ca produsul imi va fi livrat luni, insa mi-a fost livrat sambata. Mai devreme nu e rau, cu exceptia faptului ca daca pierdeam livrarea, trebuia sa ridic produsul de la Fan Courier, deci eram pus pe drumuri :).
#6229Bucatari... din Coslugea, judetul Constanta - 01.05.2010
1 comanda efectuata pana acum
sunt multumita de serviciile voastre.bafta multa.
#6230Dinescu ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 01.05.2010
14 comenzi efectuate pana acum
Inca n-am testat 3G. Vom vedea... Oricum la capitolul vinzare nota 10 pt Evomag. dupa 2 ore de la comanda mi-am ridicat pachetul, am platit si gata ! E drept ca pt asta m-am dus sa-l ridic din magazin, dar asa am optat eu...
#6231Cotrau M. din Oradea, judetul Bihor - 01.05.2010
16 comenzi efectuate pana acum
Am facut doua comenzi la dv. si sunt foarte multumit. Pana acum meritati maximum. Felicitari!
#6232Florenti... din Sector 1, judetul Bucuresti - 01.05.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Va sugerez ca pe viitor denumirea produsului sa fie cea comerciala si nu un cod oarecare de gestiune.
#6233Ene A. din Sector 3, judetul Bucuresti - 01.05.2010
5 comenzi efectuate pana acum
Personal deosebit. Recomand tuturor.
#6234Matei G. din Sector 3, judetul Bucuresti - 01.05.2010
10 comenzi efectuate pana acum
Atitudinea oamenilor care lucreaza la evomag este "normala" (nu resimt in relatie cu ei "greata de scarbici" a angajatilor altor institutii). Este motivul pentru care voi continua sa cumpar de la evomag.
#6235Coman N. din Sector 1, judetul Bucuresti - 01.05.2010
5 comenzi efectuate pana acum
..poate ma insel,la momentul cand am luat monitorul benq, comanda a fost livrata f. repede, in momentul insa can a fost vorba de retur, respectiv ridicarea produsului inlocuit, a trebuit sa sun eu sa verific statusul comenzii si sa finalizez.. dar repet poate ma insel, poate au fost motive pertinente pt. intarzierea respectiva..
#6236Horecica... din Suceava, judetul Suceava - 30.04.2010
19 comenzi efectuate pana acum
ieri am comandat de la evomag un htc desire si urma in cursul celei de-a doua zii sa achizitionez produsul. Dupa comanda am vorbit imediat cu un consultant pe internet si am cerut detalii despre produs. Ce pot sa zic, au fost foarte amabili, mi-au raspuns rapid si au fost foarte respectuosi. A doua zii imi inchipuiam ca trebuie sa ajunga undeva la ora 6-8 seara telefonul, dar de unde, la ora 8:35(dimineata) ma suna cei de la fan curier sa ridic produsul. Am fost impresionat ca a ajuns asa repede. La evomag gasesti lucruri de calitate si raportul de pret foarte bun. Personal bine ales, care te respecta, iti ofera toate informatiile cu placere si te indruma in caz de nevoie. Va recomand cu placere sa comandati de la evomag.ro, pentru ca nu veti regreta.
#6237Ivan I. ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 30.04.2010
0 comenzi efectuate pana acum
Foarte ieftin si rapid.
#6238Florin G. din Sector 5, judetul Bucuresti - 30.04.2010
64 comenzi efectuate pana acum
Nu am apelat la suport tehnic sau service. A trebuit sa revin cu cererea de oferta pentru a primi raspuns, ulterior derulare f buna
#6239Jurca E. din Oradea, judetul Bihor - 29.04.2010
1 comanda efectuata pana acum
Va multumesc pentru operativitatea cu care ati lucrat. Un client multumit, Eliza Jurca
#6240Savu L. din Sector 2, judetul Bucuresti - 29.04.2010
13 comenzi efectuate pana acum
nu inteleg de ce unele produse nu sunt sigilate (placa de baza, cardul video)
#6241Adriana ... din Sector 5, judetul Bucuresti - 29.04.2010
1 comanda efectuata pana acum
as fi vrut sa fac o comparatie intre acest laptop si un altul, dar nu a fost posibil, personalul argumentand ca nu le pot desface (totusi cand cumperi ceva este firesc sa vezi ce cumperi).
#6242Saceanu ... din Alexandria, judetul Teleorman - 29.04.2010
1 comanda efectuata pana acum
SERVICII DE CALITATE,PROMPTITUDINE SI RAPIDITATE IN REZOLVAREA COMENZI.NOTA 10
#6243Gaucan C... din Roznov, judetul Neamt - 29.04.2010
1 comanda efectuata pana acum
sunteti foarte buni
#6244Marinesc... din Scutelnici, judetul Buzau - 29.04.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Este loc pt excelenta
#6245Ionescu ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 29.04.2010
1 comanda efectuata pana acum
cadoul a fost cel mai interesant.
#6246Dobrescu... din Sector 3, judetul Bucuresti - 29.04.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Am intrat pe usa dvs. la 9.30 fix si personalul era acolo si gata de lucrul cu clientii. Apreciez punctualitatea.
#6247Pelinesc... din Sector 2, judetul Bucuresti - 29.04.2010
21 comenzi efectuate pana acum
Felicitari Evomag! Prompti si serviabili ca intotdeauna
#6248Baba A. din Arad, judetul Arad - 28.04.2010
3 comenzi efectuate pana acum
sunt foarte multumit de produs si nu in ultimul rand de seriozitatea dvs! Sunteti cei mai tari!!!
#6249Petru D.... din Sector 5, judetul Bucuresti - 28.04.2010
1 comanda efectuata pana acum
multumesc pentru ca ati fost asa de prompti pentru ca nu intalnesti multe magazine on-line care sa livreze asa de repede. tineti-o tot asa si ve-ti avea de castigat!!
#6250Scutaru ... din Cazasu, judetul Braila - 26.04.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Sunt la prima achizitie. Deocamdata e FB., ramane sa se confirme la urmatoarele.
WhatsApp