Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#6551Peter M. din Arad, judetul Arad - 20.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
ca si client va ofer nota 10
#6552Iordan V. din Fagaras, judetul Brasov - 20.02.2010
7 comenzi efectuate pana acum
toate superok
#6553Sorin M. din Sector 2, judetul Bucuresti - 20.02.2010
25 comenzi efectuate pana acum
sper sa va mentineti aceasta calitate
#6554Dertcanu... din Sector 6, judetul Bucuresti - 20.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
Tineti-o tot asa.
#6555Dinescu ... din Sector 4, judetul Bucuresti - 20.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
termenul in care se efectueaza comanda este foarte rapid..sunt foarte multumita. Spor in continuare!
#6556Tamas O. din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 19.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Totul este ok.
#6557Florian ... din Pantelimon, judetul Ilfov - 19.02.2010
93 comenzi efectuate pana acum
CEI MAI TARI ..... BRAVO TINE TINETI O TOT ASA... EU AM ADUS MULTI CLIENTI SI EI SUNT MULTUMITI
#6558Enescu G. din Ramnicu Valcea, judetul Valcea - 19.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
cam asa ar trebui sa mearga treburile in tara asta.............
#6559Andrei B. din Chirnogi, judetul Calarasi - 19.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
foarte amabili si rapizi in 24 de ore de la comanda am intrat in posesia produsului
#6560Stoica F. din Ploiesti, judetul Prahova - 19.02.2010
3 comenzi efectuate pana acum
livrare in 3zile la un produs pe stoc.....
#6561Ardelean... din Oradea, judetul Bihor - 19.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
#6562Culic E. din Satu Mare, judetul Satu Mare - 19.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
Doresc sa mi se schimbe produsul sau sa primesc bani înapoi! Produsul este încă in amblajul original.
#6563Tudorach... din Gagu, judetul Ilfov - 19.02.2010
14 comenzi efectuate pana acum
Foarte bun.
#6564Marginea... din Tarnaveni, judetul Mures - 19.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
voi mai apela la serviciile dvs
#6565Liviu S. din Sector 4, judetul Bucuresti - 19.02.2010
39 comenzi efectuate pana acum
multumiri d-rei director Simona
#6566Nitu M. din Mihailesti, judetul Giurgiu - 18.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
e ok
#6567Nicolae ... din Sector 6, judetul Bucuresti - 18.02.2010
8 comenzi efectuate pana acum
Am fost placut surprins de prmptitudinea Dumneavoastra si, in viitor, voi cumpara numai de la evo.MAG.ro
#6568Brovchin... din Constanta, judetul Constanta - 18.02.2010
0 comenzi efectuate pana acum
Am clasificat slab la rapiditatea finalizarii comenzii, datorita defectiunii terminalului POS, motiv pentru care am fost nevoit sa ma deplasez pana la un bancomat ING si inapoi. In cazul in care terminalul nu functioneaza, as sugera eliminarea optiunii de plata prin POS de pe site. Va multumesc.
#6569Biroul N... din Sector 2, judetul Bucuresti - 18.02.2010
40 comenzi efectuate pana acum
Beton
#6570Necula V... din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 18.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Serviciile sunt excelente. Tineti-o tot asa.
#6571Dragomir... din Oravita, judetul Caras-Severin - 18.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
e fain am gasit si drivere pentru xp
#6572Bocu A. ... din Zadareni, judetul Arad - 17.02.2010
3 comenzi efectuate pana acum
colaborarea a fost excelenta! sper sa fie asa si pe viitor la alte comenzi! multumesc multumesc doamnei Manuela Ichim si domnilor Cezar Bogdan si Marian Popescu pt.amabilitate si promptitudine in servicii .
#6573Franga V. din Medgidia, judetul Constanta - 17.02.2010
8 comenzi efectuate pana acum
ARE TOATE FUNCTIILE.EXCEPTIONAL SI IL RECOMAND TUTUROR.
#6574Mic G. din Turda, judetul Cluj - 17.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
totul a fost OK
#6575Duru M. ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 17.02.2010
4 comenzi efectuate pana acum
As vrea sa fac o mica remarca. Aveti unele produse cu prea putina descriere, asta m-a facut sa achizitionez un adaptor care nu imi era util...
#6576Radu B. din Ramnicu Valcea, judetul Valcea - 17.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
Pretul transportului foarte mare.Nu am vazut si optiunea de posta romana.
#6577Popa A. din Sector 3, judetul Bucuresti - 16.02.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Buna ziua fiind pt. prima data cand comand de la dumneavoastra la recomandarea unui fff bun prieten de al meu pot spune ca nu sa inselat deloc cand a spus ca sunteti cei mai ieftini si fff rapizi in orice problema . Sunt putine firme care in ziua de astazi stiu cum sa-si castige clientela si sa sii pastreze prin servicii de buna calitate , de aceea va dau calificativul MAXIM Sper sa ramane-ti asa si sa avem o colaborare exceptionala in continuare . CU STIMA POPA ALEXANDRU
#6578Demian A. din Oradea, judetul Bihor - 16.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
A trebuit sa contactez eu evomag pentru a putea primi comanda in ziua stabilita in momentul efectuarii acesteia. Dupa 2 telefoane la sediul firmei, comanda a ajuns la timp. Recomand acest magazin online datorita amabilitatii personalului si nu in ultimul rand datorita tarifelor acestuia.
#6579Jifcovic... din Sector 6, judetul Bucuresti - 15.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
La ora 7,10 nu mai era nimeni la predare produse comandate..telefonasem cu 15 min inainte de ora 7 (ora de inchidere) dar a raspuns un robot...care nu prea stia sa raspunda...
#6580Tudor D.... din Sector 1, judetul Bucuresti - 15.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
Am fost placut impresionata de promptitudinea cu care mi-a fost pusa la dispozitie comanda si de cat de rapid si simplu a fost sa intru in posesia ei. Va multumesc, Daniela-Georgiana Tudor.
#6581Dumitru ... din Targoviste, judetul Dambovita - 15.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
fiindca l-am luat in preajma CRaciunului, cei de la EvoMag erau coplesiti de comenzi si nu faceau fata numarului mare de oameni care veneau sa ridice produsele. pana la urma mi l-au adus acasa si, by the way, pot face proba si cand livreaza produsele la domiciului. in rest, o firma prompta si sincera.
#6582Iuliana ... din Sector 1, judetul Bucuresti - 15.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
este putin cam devreme pentru un feed-back
#6583Petcu C. din Sector 1, judetul Bucuresti - 15.02.2010
5 comenzi efectuate pana acum
foarte multumit.
#6584Sorin B. din Constanta, judetul Constanta - 15.02.2010
58 comenzi efectuate pana acum
Echipa de la Evomag mi s-a parut f. amabila si profesionista in relatia cu clientii , lucru ce poate face diferenta pe piata magazinelor on-line.
#6585Gaborean... din Sibiu, judetul Sibiu - 15.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Sunt multumit
#6586Modreanu... din Sector 2, judetul Bucuresti - 14.02.2010
12 comenzi efectuate pana acum
Sint foarte multumit de serviciile primite.
#6587Sarkany ... din Targu Secuiesc, judetul Covasna - 14.02.2010
5 comenzi efectuate pana acum
Magazinul a fost foarte prompt, am stiut aproape in fiecare moment starea comenzii si unde se afla produsul, chiar daca magazinul il avea doar in stocul furnizorului.
#6588Negrut C. din Timisoara, judetul Timis - 14.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
multumesc
#6589Ghita E. din Rosiori de Vede, judetul Teleorman - 14.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
Mi-a placut la voi ca am vorbit o treaba de la bun inceput si asa s-a intamplat :)
#6590Butnariu... din Sibiu, judetul Sibiu - 14.02.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Imi face o mare placere sa stiu ca exista rapiditate si functionalitate si la noi in tara.Foarte putine firme de la noi din tara fac acest lucru.
#6591Andreesc... din Slatina, judetul Olt - 13.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
Foarte rapid. Cred ca ati mai putea reduce cu o zi timpul de livrare, comenzilor luate pana in ora 12 sau 14 maxim, de pe o zi pe alta. Dar asta cred ca tine de logistica, nu stiu. Oricum, ultra rapizi + serviciile sms. Bravo. ;).
#6592Nae G. din Sector 6, judetul Bucuresti - 13.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
e bun
#6593Voicu G. din Branesti, judetul Ilfov - 12.02.2010
5 comenzi efectuate pana acum
servirea este destul de rudimentara. ma asteptam la ceva mai mult avand in vedere ca Evomag e deja un nume pe piata. A trebuit sa platesc pentu o punga in care sa car mafa. P.S. online si telefonic foarte bine.
#6594Chersa S. din Alba Iulia, judetul Alba - 12.02.2010
20 comenzi efectuate pana acum
excelent
#6595Stan N. din Ploiesti, judetul Prahova - 12.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
In primul rand am fost incantata ca am gasit produsul pe care-l cautam de multa vreme (aproximativ 1 an !!! ) Am fost uimita cat de repede m-ati contactat pentru a-mi confirma comanda, numai in cateva ore. Ceea ce m-a dezamagit putin a fost serviciul de curierat , pentru care m-am invoit de la serviciu, anuntata de dumnealor ca vor sosi intr-o ora.N-a fost asa, dar nu mai conteaza, avand in vedere conditiile meteo. Voi recomanda cu placere si incredere firma dumneavoastra , va multumesc !
#6596Tatar D. din Petrosani, judetul Hunedoara - 12.02.2010
67 comenzi efectuate pana acum
pe mine unu cel mai mult ma bucura sistemul de rezolvare a garantiilor , restul este poveste. daca alte firme te paseaza evomag chiar te rezolva . multumiri.
#6597Barbu A. din Pitesti, judetul Arges - 12.02.2010
2 comenzi efectuate pana acum
#6598Stefan F. din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 12.02.2010
1 comanda efectuata pana acum
Contactul cu reprezentantii evoMAG a fost extraordinara, si am reusit sa rezolvam o mica problema pe care am avut rapid si eficient. As sugera totusi, o simplificare a modului de gestinoare a comenzilor (mi s-a parut prea mult ca am primit mesaje si pe telefon si pe email). Recomand deasemenea ca stocul de produse sa fie actualizat pe site. In rest, recomand cu caldura evoMAG
#6599Ernest P. din Timisoara, judetul Timis - 12.02.2010
32 comenzi efectuate pana acum
Zota zece, evoMAG, pentru profesionalismul procesarii comenzii, pentru modul de ambalare a produselor si rapiditatea livrarii. Colaborarea cu FAN Courier este o garantie in plus pentru clienti.
#6600Popescu ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 11.02.2010
3 comenzi efectuate pana acum
A fost primul contact, asa ca nu am prea multe de spus. Am intentia sa mai apelez la serviciile dumneavoastra
WhatsApp