Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#6801Cristina... din Onesti, judetul Bacau - 04.01.2010
1 comanda efectuata pana acum
Sunteti profesionisti si apreciez mult asta. Va multumesc pentru promtitudine si disponibilitate
#6802Calin B. din Toplita, judetul Harghita - 03.01.2010
3 comenzi efectuate pana acum
#6803Arsene L. din Iasi, judetul Iasi - 02.01.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Foarte prompti, multumesc mult. Cu respect ARSENE LAURENTIU.
#6804Marin M. din Targoviste, judetul Dambovita - 01.01.2010
1 comanda efectuata pana acum
LA MULÞI ANI ªI LA MULÞI BANI!
#6805Bogdan E... din Sector 2, judetul Bucuresti - 01.01.2010
88 comenzi efectuate pana acum
Nota 10+
#6806Angheles... din Sector 3, judetul Bucuresti - 01.01.2010
17 comenzi efectuate pana acum
Felicitari de anul nou
#6807Stefan V. din Mangalia, judetul Constanta - 01.01.2010
6 comenzi efectuate pana acum
super ok, ca intotdeauna. comanda data pe 29dec, ar fi trebuit sa ajunga undeva dupa revelion. dar la evomag nu se intampla asa. am primit comanda pe 31 dec. bravo.
#6808Oprea O. din Ramnicu Valcea, judetul Valcea - 01.01.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Nu am apucat sa testez cum trebuie
#6809Dohotari... din Timisoara, judetul Timis - 31.12.2009
7 comenzi efectuate pana acum
am curaj sa va recomand
#6810Nicolesc... din Sector 3, judetul Bucuresti - 31.12.2009
2 comenzi efectuate pana acum
Jos palaria !!!
#6811Manuela ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 31.12.2009
4 comenzi efectuate pana acum
Intotdeauna exista loc de mai bine, dar oricum fata de alte magazine online de pe piata sunteti cei mai buni. Tineti-o tot asa, caci daca oferiti servicii de calitate, voi veti castiga si pe langa voi castiga si cumparatorii. Bravos! Sarbatori fericite evoMag.ro!
#6812Mardale ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 31.12.2009
5 comenzi efectuate pana acum
Multumesc!
#6813Orosz Z. din Oradea, judetul Bihor - 30.12.2009
3 comenzi efectuate pana acum
Sunt foarte multumit de acest serviciu, am putut face comanda prin messenger, am comandat produsul la ora 3, si a doua zi la ora 2 jumate deja il aveam in mana. Sunt mai mult decat multumit cu acest serviciu.
#6814Miclea G. din Arad, judetul Arad - 30.12.2009
15 comenzi efectuate pana acum
Comanda d-voastra a fost inregistrata cu numarul 57131 nu a venit si nu am primit nici o informatie, mail telefon...
#6815Anton A. din Sector 6, judetul Bucuresti - 30.12.2009
3 comenzi efectuate pana acum
A fost prima data cand am comandat de la Evomag, dar o sa revin, mi-au placut mult promptitudinea raspunsurilor la intrebarile mele si rapiditatea livrarii.
#6816Stefan P. din Sfantu Gheorghe, judetul Covasna - 30.12.2009
4 comenzi efectuate pana acum
Este bine sa fiti circumspecti si atenti cu cine faceti afaceri,dar si o prudenta prea mare ,de cele mai multe ori mai mult strica,-mai ales cand este vorba de sume mici (n x 100lei). Va rog sa va puneti in situatia noastra cand noi trebuie sa onoram urgent comenzi de n x 10.000lei ,dar noi le-am onora numai dupa ce BANII NE INTRA IN CONT(ca si cum Ordinul de Plata vizat de banca nu ar fi suficient !?)-este vorba despre clienti cu care am mai facut afaceri ,clienti care au un sediu propriu stabil ,clienti care exista pe piata de peste 10 ani de zile. Sper sa va modificati,cat se poate de urgent, acest obicei foarte daunator al Dvs. -altfel o sa pierdeti clienti valorosi ptr. Dvs.intr.-un timp f. scurt! La Multi Ani ! Cu stima: SC Elplast SRL;SC Electric-Impuls SRL Sf. Gheorghe
#6817Stoica P... din Tulcea, judetul Tulcea - 30.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
cu suportul tehnic nu am avut inca treaba si sper nici sa nu am :) asa ca la suportul tehnic oferit voi pune doar bun comanda a sosit chiar mai repede decat ma anuntase operatorul cu care am vorbit
#6818Abuceanu... din Timisoara, judetul Timis - 30.12.2009
10 comenzi efectuate pana acum
#6819Zaharesc... din Timisoara, judetul Timis - 30.12.2009
8 comenzi efectuate pana acum
Acumulatorul DVD-ului dupã prima încãrcare a "murit" cu 5 minute înaintea terminãrii filmului! Sper sã își mãreascã capacitatea dupã 2-3 reîncãrcãri, ca la telefonul mobil! În caz contrar, DVD-ul portabil este inutil! Eventual voi reveni dupã câteva zile cu noi comentarii, deoarece am aparatul doar de o zi.
#6820Marin C.... din Sector 6, judetul Bucuresti - 30.12.2009
2 comenzi efectuate pana acum
Va multumesc si va doresc sarbatori fericite!
#6821Cristian... din Sector 3, judetul Bucuresti - 29.12.2009
94 comenzi efectuate pana acum
#6822Vlad E. din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
#6823Andreea ... din Fetesti, judetul Ialomita - 28.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
#6824Gagiu Z. din Odorheiu Secuiesc, judetul Harghita - 28.12.2009
4 comenzi efectuate pana acum
Am trimis inapoi un hard disc in garantie care nu functiona am primit confirmarea ca a fost rezolvat treaba dar inca nu am primit hard discul si a trecut mai mult de o saptamana. Cu respect
#6825Marian S. din Sector 5, judetul Bucuresti - 27.12.2009
25 comenzi efectuate pana acum
ok
#6826Strejaru... din Dragasani, judetul Valcea - 27.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
Incarcatorul nu a avut nici o specificatie tehnica Ar fi fost bine daca as fi stiut daca incarcatorul are protectie la supraincarcare
#6827Mihaies ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 26.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
a trebuit sa sun eu in loc sa fiu sunat... :| nu mi se pare ok. in rest personal si servicii la preluarea produsului...jos palaria
#6828Olivia C. din Sector 2, judetul Bucuresti - 26.12.2009
9 comenzi efectuate pana acum
Sarbatori Fericite !!!
#6829Neamtu C. din Sector 6, judetul Bucuresti - 26.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
Magazinul apropiat de statia de metrou este un avantaj pentru ridicarea produselor.
#6830Dragana ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 26.12.2009
12 comenzi efectuate pana acum
un 10 pentru rapiditatea finalizarii comenzii
#6831Marian B... din Sector 3, judetul Bucuresti - 25.12.2009
14 comenzi efectuate pana acum
Excelent!
#6832Enache M. din Sector 4, judetul Bucuresti - 25.12.2009
5 comenzi efectuate pana acum
Multumiri
#6833Tapescu ... din Sector 5, judetul Bucuresti - 25.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
De Service inca nu am avut nevoie, de sevicii oferite nu stiu despre ce este vorba(m-am prezentat la firma sa-l achit si sa-l ridic), de suport tehnic nici atit(nu mi-a spus nimeni nimic de cum si in ce mod sa-l utilizez, etc.) Mihai Tapescu
#6834Stanescu... din Craiova, judetul Dolj - 25.12.2009
2 comenzi efectuate pana acum
sunt foarte multumit.
#6835Preda V. din Sector 5, judetul Bucuresti - 24.12.2009
4 comenzi efectuate pana acum
Am facut comanda la 6 seara, si la 6 si 10 am fost sunat de reprezentatii evomag sa confirm comanda, ceea ce am facut, si i-am rugat sa livreze produsul a doua zi intre 12 si 16. La 16:15 am primit produsul, si avand in vedere ca a fost in perioada sarbatorilor si se circula foarte greu prin oras, eu sunt foarte multumit. Nu a fost nevoie sa apelez la service deocamdata.
#6836Costache... din Sector 3, judetul Bucuresti - 24.12.2009
243 comenzi efectuate pana acum
#6837Tanasa C. din Sector 5, judetul Bucuresti - 24.12.2009
58 comenzi efectuate pana acum
Super tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#6838Toma G. ... din Slobozia, judetul Ialomita - 24.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
#6839Damian O. din Domnesti, judetul Ilfov - 24.12.2009
3 comenzi efectuate pana acum
#6840Naipeanu... din Sector 2, judetul Bucuresti - 24.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
#6841Ghetau-z... din Focsani, judetul Vrancea - 24.12.2009
4 comenzi efectuate pana acum
Felicitari echipei Evomag,adevarati profesionisti,recomand acest magazin cu preturi mici,decente.
#6842Crisan A. din Brasov, judetul Brasov - 24.12.2009
4 comenzi efectuate pana acum
#6843Iacoban ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 23.12.2009
2 comenzi efectuate pana acum
Produsul a fost ok si serviciile de asemenea.Multumesc.
#6844Chirita ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 23.12.2009
7 comenzi efectuate pana acum
#6845Iorgules... din Focsani, judetul Vrancea - 23.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
Cu siguramta voi mai comanda la Dvs.
#6846Iorgules... din Focsani, judetul Vrancea - 23.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
Cu siguramta voi mai comanda la Dvs.
#6847Bulai E. din Iasi, judetul Iasi - 23.12.2009
1 comanda efectuata pana acum
OK
#6848Cristian... din Sector 3, judetul Bucuresti - 23.12.2009
94 comenzi efectuate pana acum
#6849Dan C. din Lugoj, judetul Timis - 23.12.2009
4 comenzi efectuate pana acum
Ca de obicei EvoMag a dat dovada de profesionalism . Sarbatori Fericite !
#6850Cioroga ... din Alba Iulia, judetul Alba - 23.12.2009
3 comenzi efectuate pana acum
Pretul produsului a fost bun si comanda finalizata foarte rapid. Nu am testat inca produsul, avand in vedere expirarea licentei actuale doar in luna feb.2010.
WhatsApp