Televizor LED Samsung 109 cm (43") UE43U8072F, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Livrare București în aceeași zi
Samsung Televizor LED Samsung 109 cm (43") UE43U8072F, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ UE43U8072F 4228441
1149.99 In stock
CODUE43U8072FUXXH
ID4228441
  • Servicii evomag
  • Review-uri
Offer
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Samsung 109 cm (43") UE43U8072F, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelUE43U8072F
An aparitie2025
Diagonala cm / inch109 cm / 43 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)50 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2)
Difuzor integrat2 x 10W