Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#6001Apopei V... din Sector 3, judetul Bucuresti - 01.07.2010
12 comenzi efectuate pana acum
Sunteti ok ... sper sa colaboram in continuare..
#6002Ciprian ... din Popesti-Leordeni, judetul Ilfov - 01.07.2010
1 comanda efectuata pana acum
#6003Brihac R. din Sector 2, judetul Bucuresti - 01.07.2010
26 comenzi efectuate pana acum
#6004Cebuc C. din Timisoara, judetul Timis - 01.07.2010
1 comanda efectuata pana acum
Este prima mea comanda pe evoMAG si sunt foarte multumit de calitatea comunicarii cu departamentul de vanzari(adica nu sti, promptitudinea in livrarea comenzii, primirea produsului in 24h in stare buna, sigilat, cu certificat de garantie.
#6005Dima I. din Sector 2, judetul Bucuresti - 01.07.2010
11 comenzi efectuate pana acum
totul a fost chiar foarte bine cu exceptia amanarii cu o zi a primirii produsului
#6006Ilie A. din Sector 2, judetul Bucuresti - 01.07.2010
35 comenzi efectuate pana acum
#6007Negrea T. din Sector 6, judetul Bucuresti - 30.06.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Felicitari pentru ca sunteti niste profesionisti!
#6008Roxana P. din Sector 3, judetul Bucuresti - 30.06.2010
238 comenzi efectuate pana acum
am facut comanda si a doua zi m-am dus si l-am ridicat, f buna colaboarare cu ei, multumesc!
#6009Catalin ... din Sector 1, judetul Bucuresti - 30.06.2010
3 comenzi efectuate pana acum
preturi bune, livrare si asistenta online foarte buna
#6010Manciu C. din Sector 2, judetul Bucuresti - 30.06.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Multumit ...sper sa nu am probleme tehnice cu el..dar la ce ofera mi se pare ft ok raport calitate-pret.
#6011Iulian B. din Brasov, judetul Brasov - 30.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
A existat o oarecare reticenta cand am solicitat o demonstratie de functionare pentru produs, DAR s-a rezolvat onorabil! Recomand evoMAG.ro, atata timp cat au preturi competitive, evident! :)
#6012Dutescu ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.06.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Toata echipa este super, foarte prompti si amabili.
#6013Vasile F. din Sector 5, judetul Bucuresti - 28.06.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Un colectiv care se preocupa de imbunatatirea serviciilor,Dnl.Mihai Patrascu,dnl.Balan Liviu,dnl Bogdan Cezar-un model de urmat.
#6014Olaru L. din Craiova, judetul Dolj - 28.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
#6015Tufarean... din Sector 6, judetul Bucuresti - 27.06.2010
7 comenzi efectuate pana acum
sant client vechi si nu m-au dezamagit niciodata.... ce nu gasesti la altii ei macar il cauta si te servesc decat un "nu mai e disponibil" sec
#6016Oasim K. din Brasov, judetul Brasov - 27.06.2010
22 comenzi efectuate pana acum
Foarte multumit!
#6017Maier A. din Sector 1, judetul Bucuresti - 27.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
seriozitate maxima
#6018Nicolae ... din Sector 4, judetul Bucuresti - 26.06.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Prets civilizat, servirea---ashishdelea.
#6019Ionescu ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 26.06.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Serviciile au fost promte si de calitate.Va multummim.
#6020Hostiuc ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 26.06.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Quick. Cea mai rapida asistenta. Doar la evomag am intalnit asa ceva. In special Simona raspunde mereu. Si ofera detalii.
#6021Sporis M. din Sibiu, judetul Sibiu - 26.06.2010
2 comenzi efectuate pana acum
VA MULUMESC MERGE FOARTE BINE
#6022Gosa I. ... din Resita, judetul Caras-Severin - 25.06.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Sunt bucuros si eu ca colaboram dar mai bucuros as fi daca mi s-ar putea schimba dvd-writerul pt ca este cu mufa sata si unitatea mea nu are mufa sata.Am trimis si un email la retur@evoMAG.ro. Va multumesc si astept un raspuns in legatura cu dvd-writerul.
#6023Vasile M. din Sector 4, judetul Bucuresti - 25.06.2010
30 comenzi efectuate pana acum
profesionalism, ca de obicei
#6024Sorin G. din Targu Mures, judetul Mures - 25.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
Sunt placut surprins...tineti-o tot asa. Felicitari
#6025Vochitoa... din Giurgiu, judetul Giurgiu - 24.06.2010
4 comenzi efectuate pana acum
servire prompta, am ales impreuna tipul placii, in functie de dorintele mele, sunt f multumit.
#6026Dumitru ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 24.06.2010
37 comenzi efectuate pana acum
Comenzile pe care le-am facut, au fost intotdeauna onorate in cel m-ai scurt timp posibil. Nu pot decat sa le transmit: succes in continuare si sa o tina tot asa !
#6027Bigea G.... din Sector 1, judetul Bucuresti - 24.06.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Sunt foarte multumit de colaborarea cu evoMAG, foarte draguta fata cu care am vb la tel. despre achizitionarea unui nokia 5230, am primit toate detalile cerute, iar baiatul cu livrarea a venit pana la usa mea desi locuiesc intr-o zona dificila si mi-a deschis coletul pt. a verifica toate componentele. Calificativul meu este ''Foarte bine'' pt. evoMag. Excelent este daca primesc raspuns la urmatoarea intrebare :| Este posibil sa returnez telefonul deoarece ieri am aflat de la tata ca vrea sa isi faca abonament si aveam ocazia sa-l achizitionez mai ieftin :( (mare cearta cu batranul care nu m-a anuntat mai devreme, el nepricepanduse la oferte), Va multumesc pt. seriozitate oricum.
#6028Panait H. din Sector 3, judetul Bucuresti - 24.06.2010
24 comenzi efectuate pana acum
livrare gratis prin curier fara limita de suma la cumparare
#6029Pop A. N. din Sector 4, judetul Bucuresti - 24.06.2010
9 comenzi efectuate pana acum
Sunt client mai vechi si pana in moment nu am motive de plangere...sper sa ramana tot asa
#6030Navodaru... din Sector 6, judetul Bucuresti - 24.06.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Sper intr-o colaborare cel putin la fel de buna cum a fost pana acum. Sunteti intradevar niste profesionisti si pe deasupra foarte atenti cu clienti, asta conteaza foarte mult, din punctul meu de vedere.
#6031Paul C. din Sector 3, judetul Bucuresti - 24.06.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Faptul ca stocurile sunt afisate in timp real e un ajutor in luarea deciziei de cumparare.
#6032Dora C. din Sector 1, judetul Bucuresti - 24.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
Este prima comanda si nu pot face prea multe comentarii.
#6033Goga D. din Sector 2, judetul Bucuresti - 23.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
Sunteti cei mai tari!
#6034Ungurean... din Sector 3, judetul Bucuresti - 23.06.2010
9 comenzi efectuate pana acum
tineti-o tot asa ,cai bine
#6035Ungurean... din Sector 3, judetul Bucuresti - 23.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
mi- a placut cit de repede v-ati miscat si sper ca si pe viitor o sa fie la fel. Mult noroc !
#6036Adrian T. din Sector 3, judetul Bucuresti - 23.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
Multumesc
#6037Stanese ... din Sibiu, judetul Sibiu - 23.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
serviciile au fost promte si sper intr-o buna colaborare si pe viitor
#6038Goksel A... din Sector 2, judetul Bucuresti - 23.06.2010
42 comenzi efectuate pana acum
Thanks for your cool prices and fast service
#6039Udrescu ... din Sector 1, judetul Bucuresti - 22.06.2010
11 comenzi efectuate pana acum
Super ok!
#6040Bejenari... din Timisoara, judetul Timis - 21.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
profesionalism :)
#6041Rindasu ... din Sector 1, judetul Bucuresti - 21.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
Plata online cu card Visa nu a functionat dar comunicarea cu personalul a fost buna si am acceptat achizitionarea de la sediu a doua zi dupa efectuarea comenzii. La livrarea marfii la sediu un singur operator poate accepta plata cu cardul acesta fiind evident cel mai aglomerat. Pentru operativitate insa votez cu plus.
#6042Ganea C. din Sector 2, judetul Bucuresti - 21.06.2010
7 comenzi efectuate pana acum
in functie de preturile aplicate ,voi mai apela la serviciile dumneavoastra. multumesc
#6043Mihaela ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 20.06.2010
3 comenzi efectuate pana acum
sunt intradevar multumita Va multumesc
#6044Butyka A. din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 20.06.2010
1 comanda efectuata pana acum
#6045Andrei A. din Sector 3, judetul Bucuresti - 20.06.2010
11 comenzi efectuate pana acum
pro: - arata bine - nici o problema pana acum contra: - suportul vertical e cam instabil... e usor sa dai peste el cu mana in timp ce scire un dvd si sa-l rastorni
#6046Wang X. din Sector 2, judetul Bucuresti - 20.06.2010
21 comenzi efectuate pana acum
GOOD
#6047Aslan S. din Tulcea, judetul Tulcea - 19.06.2010
5 comenzi efectuate pana acum
Sunteti rapizi, nu zic nu, dar stiti si voi ca se poate si mai repede. O comanda facuta (confirmata telefonic) la voi joi ora 11, ajunge sambata dimineata ora 9 in Constanta. Cand o sa mai scoateti o zi, o sa fiti cei mai tari!!! Dar serviciul de informare a clientului e the best.
#6048Dumitru ... din Giurgiu, judetul Giurgiu - 19.06.2010
2 comenzi efectuate pana acum
este super ok sistemul prin care esti anuntat prin sms statusul comenzii si numele persoanei care se ocupa de aceasta
#6049Preda P. din Topoloveni, judetul Arges - 19.06.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Sant multumit deocamdata. Va multumesc.
#6050Calin L. din Oradea, judetul Bihor - 19.06.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Echipa evomag s-a comportat exceptional si extrem de prompt la comandarea acestui produs. La 2 minute dupa ce am plasat comanda am fost sunat de confirmare si a doua zi deja produsul era in curs de livrare. Pe timpul transportului am fost informat permanent despre produs prin sms, ceea ce m-a surprins in mod placut. In schimb firma de curierat are un minus din partea mea prin comportamentul personalului. Pe site-ul evomag am completat o rubrica in care am mentionat sa imi fie livrat produsul dupa ora 17. Firma de curierat mi l-a livrat mai devreme si a trebuit sa fac un efort de a ajunge acasa. Mi se pare aiurea sa ti se spuna ca au program pana la ora 17 doar cand pe site-ul evomag am avut posibilitatea de a alege ora de livrare. In afara acestui incident minor care nu a afectat impresia generala am fost extrem de multumit de promptitudinea cu care am fost tratat. Oricum in ultmii 3-4 ani am cumparat de maimulte ori de la Evomag, de ficare data fiind multumit de servicii si produse. Voi reveni cu placere si in viitor in magazinul online al evomag :)
WhatsApp