Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#5351Popescu ... din Ramnicu Valcea, judetul Valcea - 10.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Nota 10 din partea mea
#5352Cornea C. din Rosiori de Vede, judetul Teleorman - 10.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Suportul on line este f greoi. Am scris la 3 persoane pana o d-na Simona a binevoit sa ma lamureasca pe deplin. ZCelelalte dispareau in ceata fara sa anunte si fara sa ofere o consultanta adecvata. Oricum multumesc.
#5353Vlad A. din Fagaras, judetul Brasov - 10.12.2010
9 comenzi efectuate pana acum
Trebuie sa aveti grija sa trimiteti in cutie instructiunile de utilizare in limba romana, ca sa respectati legea. Pentru mine a fost OK pentru ca sunt in engleza, franceza si spaniola, dar s-ar putea sa aveti probleme cu alti clienti. Luati comentariul meu ca pe un sfat prietenesc.
#5354Ambarus ... din Bacau, judetul Bacau - 10.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
-am fost sunat prompt de catre dep. de vanzari al site-ului, am primit de asemenea si confirmari prin sms -pe site la acest produs am vazut ca si disponibilitate culoarea laptopului argintiu, si m-am asteptat asa si sa vina, din pacate a ajuns gri si exista o diferenta, fiind ca am vazut modelul argintiu in prealabil. Pt. mine este un mare minus, din fericire produsul a fost facut cadou si treaba aceasta nu a mai contat. -comparativ- in ziua in care am lansat comanda, a aparut pe alt site acelasi produs cu acelasi pret diferenta facand-o transportul gratuit si "timbrul verde" inclus in pret. As recomanda ca pentru produse ceva mai scumpe sa elimine costul transportului, cei drept mic dar deranjant.
#5355Badea M.... din Sector 4, judetul Bucuresti - 10.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
Acest produs reprezinta o alegere foarte buna. Nu dureaza mai mult de 24 de ore pana cand intri in posesia lui. Am platit cu cardul (Visa Electron) foarte usor si foarte repede. Un sistem foarte bun pus la punct. Felicitari!
#5356Adrian G. din Sector 4, judetul Bucuresti - 10.12.2010
28 comenzi efectuate pana acum
livrarea a fost prompta!
#5357Dancescu... din Sector 3, judetul Bucuresti - 10.12.2010
12 comenzi efectuate pana acum
Multumit.
#5358Fodor C. din Fagaras, judetul Brasov - 10.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
cam mult pentru un cd pt ps2 sa stai 4 zile ... comanzi sambata si ajunge joia sar putea si mai bine
#5359Popa M. din Sector 4, judetul Bucuresti - 10.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Comanda s-a finalizat rapid si promt.
#5360Galeata ... din Sector 4, judetul Bucuresti - 10.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
#5361Serban L. din Sector 3, judetul Bucuresti - 10.12.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Excelent serviciul oferit de departamentul service la verificarea produselor
#5362Birlutiu... din Sibiu, judetul Sibiu - 09.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
#5363Tiberiu ... din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 09.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
mai vreau camere la promotie! :)
#5364Kereszte... din Bistrita, judetul Bistrita-Nasaud - 09.12.2010
5 comenzi efectuate pana acum
E-n regula/ va multumesc si eu ! singura observatie: Certificatul de garantie.... e listat cu caractere prea marunte, chiar ptr un ochi antrenat.
#5365Obreja P. din Targu Mures, judetul Mures - 09.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
Daca o sa mai fac cumparaturi IT o sa viziez cu siguranta site-ul evomag, insa o sa ma asigur telefonic daca ceea ce cumpar are toate specificatiile scrise pe site. Nu imi place imprudenta de a avea greseli de specificatii pe site.
#5366Laurenti... din Sector 2, judetul Bucuresti - 09.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
bafta in continuare si sarbatori fericite
#5367Sid S. din Sector 3, judetul Bucuresti - 09.12.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Comanda online s-a finalizat rapid. Problema a fost cand am incercat sa ridic produsul. Foarte multe persoane in acelasi interval orar. Clienti peste rand... etc Ar trebui un sistem gen... cine a achitat deja, FFWD, ridica produsul direct (ce rost are sa stea la cozi?) In rest baietii sunt rapizi si eficienti.
#5368Mihai M. din Botosani, judetul Botosani - 09.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
La punctele 2 si 4 nu ma pot pronunta (cu toate ca a ramas bifat la excelent) pentru ca nu a fost cazul inca.
#5369Bogdan E... din Sector 2, judetul Bucuresti - 09.12.2010
88 comenzi efectuate pana acum
Servicii de calitate, respect pentru Evomag.
#5370Banica L. din Sector 5, judetul Bucuresti - 09.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
Oameni proactivi, responsabili si intelegatori! Multumesc pentru amabilitatea cu care m+ati tratat!
#5371Filipoiu... din Sector 3, judetul Bucuresti - 08.12.2010
6 comenzi efectuate pana acum
N-am mai auzit pana acum sa primesc un calculator sau anumite componente de PC si sa nu aiba un CD cu drivere-le aferente.
#5372Cojocaru... din Onesti, judetul Bacau - 08.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Per total sunt foarte multumit de colaborarea cu EvoMag.
#5373Juganaru... din Sector 1, judetul Bucuresti - 08.12.2010
27 comenzi efectuate pana acum
Nr.1 in e-comert = EvoMAG !!!
#5374Victor V. din Corbeanca, judetul Ilfov - 08.12.2010
5 comenzi efectuate pana acum
Serviciul clienti foarte prompt. Poate ar fi fost bine sa existe si un mail care sa ateste ca produsul a ajuns la magazin si poate fi ridicat. Spre deosebire de celelalte dati, livrarea efectiva a fost extraordinar de rapida iar organizarea interna foarte eficienta. Multumesc, voi mai cumpara de la acest magazin.
#5375Ichim G. din Telciu, judetul Bistrita-Nasaud - 08.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
Ce-i mai tari!
#5376Ghioarca... din Pantelimon, judetul Ilfov - 07.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
operativitate si profesionalism
#5377Loukoff din Sector 1, judetul Bucuresti - 07.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
Excellent communication, very helpful staff.
#5378Frasinea... din Sector 3, judetul Bucuresti - 07.12.2010
9 comenzi efectuate pana acum
comanda a fost onorata rapid fara dificultati
#5379Florin I. din 1 Decembrie, judetul Ilfov - 06.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
#5380Niculesc... din Sector 4, judetul Bucuresti - 06.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Nu am ce comenta decit sa o tineti tot asa. Multumesc EVOMAG.
#5381Drosescu... din Iasi, judetul Iasi - 06.12.2010
16 comenzi efectuate pana acum
Cred ca seriozitatea si respectul fata de client sunt principalele atuu-uri ale echipei EvoMag si de aceeea va ramane prima alegere atunci cand doresc sa cumpar din domeniul IT. Conf.dr. ing. Radu Drosescu
#5382Lupu N. din Pascani, judetul Iasi - 06.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
#5383Ilie I. din Sector 3, judetul Bucuresti - 06.12.2010
4 comenzi efectuate pana acum
din pacate nu mi s-a oferit si manual de utilizare in limba romana.sper ca acesta imi va fi trimis ulterior.
#5384Veliciu ... din Arad, judetul Arad - 06.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
MULTUMESC FRUMOS
#5385Dumitru ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 05.12.2010
37 comenzi efectuate pana acum
Ca de obicei, la inaltime. Preluarea comenzii si finalizarea ei, fara probleme, intrun timp f. scurt. Am recomandat si o sa recomand tuturor, cumpararea produselor EvoMag. Succes in continuare !!!
#5386Teodores... din Sector 6, judetul Bucuresti - 05.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
doar la sediu am aflat ca livrarea acasa ma costa aprox 5 lei. E bine sa se stie cat costa livrarea fiecarui produs in parte bineanteles exceptie facand loccalitatile in afara oraselor care percep si alte taxe
#5387Laurenti... din Pitesti, judetul Arges - 05.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
serviciu dezolant din partea FAN Curier. A trebuit sa ma duc la sediu sa ridic pachetul personal pentru ca nu ajungea sambata ( asa cum a fost promis). Pachetul era undeva in haosul de la sediu FAN Curier. Asadar nota slaba pentru EVOMAG la livrare. in rest ok
#5388Stoica F. din Sector 1, judetul Bucuresti - 05.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
foarte multumita de serviciile oferite
#5389Tanasa C. din Sector 5, judetul Bucuresti - 04.12.2010
58 comenzi efectuate pana acum
super... marfa
#5390Avram C. din Sector 4, judetul Bucuresti - 04.12.2010
15 comenzi efectuate pana acum
Toate bune pana acum.
#5391Adrian M. din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.12.2010
22 comenzi efectuate pana acum
INTOTDEAUNA PROMPT,INTOTDEAUNA RAPID!!!!REZOLVAREA ORICAROR PROBLEME APARUTE LA UN PC!!!! SARBATORI FERICITE!!SI UN AN MAI BUN CA 2010!!!!!
#5392Tanasesc... din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 04.12.2010
10 comenzi efectuate pana acum
cam mult timp cu livrarea
#5393Neacsu P. din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.12.2010
7 comenzi efectuate pana acum
Faptul ca am asteptat mai mult de 30 de minute sosirea produsului - daca tot vreti sa complectez acest formular - ma pune in postura sa dau un calificativ intre slab/satisfacator. Dar findca sunt o persoana toleranta si ptr faptul ca este prima oara cand cumpar de la evomag, voi trece cu vederea
#5394Platon I. din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
se poate si mai bine
#5395Bogdan E... din Sector 2, judetul Bucuresti - 04.12.2010
88 comenzi efectuate pana acum
Completați corect pe site datele produselor.
#5396Zestran ... din Sector 5, judetul Bucuresti - 03.12.2010
32 comenzi efectuate pana acum
Comanda a fost adusa cu intarziere si am fost anuntat ca a sosit prin e-mail dupa ce o ridicasem.
#5397Moscaliu... din Suceava, judetul Suceava - 03.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Foarte multumit ....din moment ce in decurs de doua saptamani am comandat la dvs doua monitoare si mai am doua comenzi ce urmeaza sa intre in posesia mea in urmatoarele....24 de ore.Ati putea face totusi niste acte de binefacere.Sa organizati niste cursur1 de pregatire,simpozioane. cu functionarii din primarii si alte institutii bugetare ......
#5398Vitan A.... din Campulung, judetul Arges - 03.12.2010
4 comenzi efectuate pana acum
nu mai lucrati cu Fun Curier. astepti coletul in Campulung Muscel (si specifici cod 115100) si te trezesti fie la Moldova fie prin alte orase. Sunt degeaba!!!
#5399Catalin ... din Magureni, judetul Prahova - 02.12.2010
28 comenzi efectuate pana acum
doresc sa cumpar cablu de alimentare si conexiune.aveti?
#5400Tranca G. din Sector 2, judetul Bucuresti - 02.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
Telefonul a venit cu un incarcator pentru Asia, fara adaptor pentru Europa. Momentan il incarc doar la USB pentru ca nu am gasit inca adaptor.
WhatsApp