Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#5201Porumboi... din Focsani, judetul Vrancea - 31.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Multumesc pentru promptitudine, voi recomanda aceasta firma.
#5202Mihai D. din Sector 5, judetul Bucuresti - 31.12.2010
5 comenzi efectuate pana acum
Am fost f multumit de promptitudine si colaborare.
#5203Astilean... din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 31.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Daca era si rubrica foarte bun probabil una sau doua aprecieri treceau de acea parte, dar pana la excelent mai trebuie o mai mare dedicare si pregatire a personalului de contact.
#5204Moga A. ... din Ramnicu Valcea, judetul Valcea - 30.12.2010
7 comenzi efectuate pana acum
Multumesc foarte mult de promptitudine si seriozitate, doua atribute care, sunt convins, caracterizeaza echipa Evomag. Cu siguranta vom mai colabora!
#5205Florin M. din Sector 3, judetul Bucuresti - 30.12.2010
7 comenzi efectuate pana acum
Ar fi extraordinar un serviciu pick-up & return pentru produsele voluminoase, in termenul celor 10 zile pentru comenzile online.
#5206Lesan H.... din Bistrita, judetul Bistrita-Nasaud - 30.12.2010
7 comenzi efectuate pana acum
Bine din toate punctele de vedere cu un minus dar micut in cea ce priveste preturile comparativ cu alte magazine online. Respect.
#5207Badea E. din Sector 2, judetul Bucuresti - 30.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
multumesc ca existati!
#5208Mihai D.... din Sector 2, judetul Bucuresti - 30.12.2010
17 comenzi efectuate pana acum
Serviciile Evomag au fost inca o data excelente! Comandat si ridicat in aceeasi zi, produsul fiind in stoc la furnizor si eu fiind tot din Bucuresti.
#5209Ardelean... din Timisoara, judetul Timis - 30.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
#5210Silviu T. din Sector 1, judetul Bucuresti - 30.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Am gasit televizorul pe Internet. Am sunat la ora 16:30. Pe drum spre magazin am primit un sms pentru confirmarea comenzii, cu un numar de inregistrare. Am ajuns la ora 17:00. In 5 minute am plecat cu televizorul.
#5211Calota M. din Sector 2, judetul Bucuresti - 30.12.2010
39 comenzi efectuate pana acum
Calificativele au ramas la superlativ si sper ca se vor mentine si pe viitor.
#5212Olaru B. din Ploiesti, judetul Prahova - 30.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
#5213Neculai ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 29.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
doar am cumparat si am cerut sfaturi, nu am si reparat ceva la voi
#5214Forsea C. din Brasov, judetul Brasov - 29.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
E prima colaborare cu d-voastra si sunt deosebit de incantat de felul cum a decurs.Va multumesc si va urez "Sarbatori fericite"
#5215Forsea C. din Brasov, judetul Brasov - 29.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Ar fi fost frumos ca in aceasta perioada obiectele comandate sa fie insotite de un mic cadou .(de valoare mica,o felicitare simpla sau un pix ieftin,gestul conteaza)Probabil din cauza aglomerarii cu care sunt sigur ca v-ati confruntat in aceasta perioada ati scapat din vedere acest lucru.
#5216Culea D. din Sector 2, judetul Bucuresti - 29.12.2010
5 comenzi efectuate pana acum
Bine , dar evident, este loc si de mai bine !
#5217Sanmargh... din Sector 6, judetul Bucuresti - 29.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Totul a fost excelent. Multumesc
#5218Joldes M. din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 29.12.2010
6 comenzi efectuate pana acum
#5219Luminita... din Cluj-Napoca, judetul Cluj - 29.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
felicitari pt promptitudine si profesionalism
#5220Grama M. din Azuga, judetul Prahova - 28.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Felicitari, sunteti ofirma puternica !
#5221Tiberiu ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.12.2010
10 comenzi efectuate pana acum
(1) Orarul pentru ridicare cu ora de pauza intre 5 si 6pm nu este deloc prietenos pentru oamenii care ies atunci de la job si ar putea sa treaca in drum spre casa sa-si ridice cumparatura de la dvs (2)Poate ar fi trebuit un orar extins in zilele premergatoare Craciunului
#5222Dogaru F. din Sector 2, judetul Bucuresti - 28.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Multumesc
#5223Ovidiu S. din Mogosoaia, judetul Ilfov - 28.12.2010
5 comenzi efectuate pana acum
#5224Szabo A. din Miercurea-Ciuc, judetul Harghita - 27.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
#5225Preda I. din Sector 3, judetul Bucuresti - 27.12.2010
7 comenzi efectuate pana acum
#5226Florea C. din Sibiu, judetul Sibiu - 27.12.2010
29 comenzi efectuate pana acum
Tineti-o tot asa!
#5227Stancz C. din Simeria, judetul Hunedoara - 27.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
nu am nimic de obiectat inca
#5228Mihai R. din Sector 3, judetul Bucuresti - 27.12.2010
24 comenzi efectuate pana acum
#5229Ganea C. din Brasov, judetul Brasov - 27.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
#5230Csibi A. din Miercurea-Ciuc, judetul Harghita - 27.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Multumesc
#5231Serban M. din Sector 3, judetul Bucuresti - 27.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Nu am niciun comentariu, este prima acizitie prin evomag.
#5232Angheles... din Sector 3, judetul Bucuresti - 27.12.2010
17 comenzi efectuate pana acum
Aprecierile tin seama de cele doua situatii de mai sus. Lichidati uscaturile din firma, care va strica imaginea. LA MULTI ANI 2011 !!!!!
#5233Marincas... din Zalau, judetul Salaj - 26.12.2010
7 comenzi efectuate pana acum
am fost placut surprins de rapiditatea cu care mi-a fost onorata comanda, tinand cont ca a fost emisa doar cu 2 zile inainte de Craciun, un interval foarte aglomerat.Nota 10 pentru promtitudine si sfaturi.
#5234Stoleru ... din Constanta, judetul Constanta - 26.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
am sunat timp de o ora pe numerele de telefon si n mia raspuns nimeni sa ma lamureasca cu comanda si abia pe mess am reusit... si am facut comanda seara si abia peste 2 zile a plecat spre constanta...
#5235Popovici... din Sighisoara, judetul Mures - 25.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
felicitari!!!!!!!!
#5236Petre G. din Puchenii-Mosneni, judetul Prahova - 25.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Nota 10 pentru evomag,care a livrat produsul la 2 zile de la comanda,exact asa cum a promis.
#5237Enache I. din Lupeni, judetul Hunedoara - 25.12.2010
4 comenzi efectuate pana acum
sunte-ti tari,continuati !!!
#5238Vasile M. din Urziceni, judetul Ialomita - 25.12.2010
10 comenzi efectuate pana acum
E un laptop foarte bun. Il recomand :) .
#5239Gabrielb... din Pitesti, judetul Arges - 25.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Cred ca aveti nevoie de mai multe linii telefonice.V-am prins foarte greu.
#5240Banto S. din Satu Mare, judetul Satu Mare - 25.12.2010
4 comenzi efectuate pana acum
felicitari
#5241Csiza A. din Oradea, judetul Bihor - 24.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
Serviciile evoMag bune.
#5242Filip A. din Vaslui, judetul Vaslui - 24.12.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Nu prea raspundeti la telefoanele departamentului vanzari.
#5243Mircea M. din Sector 2, judetul Bucuresti - 24.12.2010
12 comenzi efectuate pana acum
va doresc sarbatori fericite
#5244Cipu A. din Sector 6, judetul Bucuresti - 24.12.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Cel care a preluat comanda a raspuns rapid pe messenger.
#5245Cozianu ... din Sibiu, judetul Sibiu - 24.12.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Desi nu am avut nici o problema astfel incat sa fie nevoie de service, consider ca daca toate celelalte servicii oferite merita calificativ maxim, merita si service-ul - pentru a nu strica armonia. Sper sa nu gresesc!
#5246Gabriel ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 24.12.2010
12 comenzi efectuate pana acum
Pe la 1 am facut comanda, la 7 era la sediu, gata sa fie ridicata... deci asta da promptitudine, nimic de reprosat, dimpotriva, numai cuvinte de lauda. Singurul lucru semi-deranjant a fost ca trebuit sa stau o ora jumate la coada sa-l ridic, dar avand in vedere ca a fost in zapaceala de sarbatori banuiesc ca era de asteptat...
#5247Tudor F. din Sector 3, judetul Bucuresti - 24.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
Mi-ar placea sa lucrez in cadrul acestui magazin online,(avand experienta in domeniu, intr-un magazin traditional)
#5248Ciofu M. din Sector 6, judetul Bucuresti - 24.12.2010
6 comenzi efectuate pana acum
La mai mare !
#5249Tozaru C. din Sector 4, judetul Bucuresti - 24.12.2010
1 comanda efectuata pana acum
f bine
#5250Dan L. din Sector 1, judetul Bucuresti - 24.12.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Aglomeratie extrem de mare la sediu si nu e prima oara cand se intampla. Ar trebui gasita o metoda de a gestiona mai bine ridicarea comenzilor de la sediu + livrari prin curier mai rapide. Sarbatori fericite!
WhatsApp