0%
DAE
Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE
4 rate lunare fixe
Gratuit
Verifică limita!
Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE
4 rate lunare fixe
Gratuit
Verifică limita!
- Parerile clientilor evomag
Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre
| foarte slab | slab | satisfacator | bun | excelent | ||
| Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii? | ![]() | excelent | ||||
| Cum apreciati departamentul de service? | ![]() | satisfacator | ||||
| Cum apreciati serviciile oferite de catre noi? | ![]() | excelent | ||||
| Cum apreciati suportul tehnic oferit? | ![]() | bun | ||||
Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!
| #4951Ioan C. din Ploiesti, judetul Prahova - 04.02.2011 | |
|---|---|
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| A fost prima comanda si sunt multumit de serviciile firmei dv..Raspuns rapid. Informare completa. | |
| #4952Purcarea... din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.02.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| Ca de obicei, alaturi de clienti. Multumesc pentru rapiditatea livrarii. | |
| #4953Radulesc... din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.02.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| super | |
| #4954Emil A. din Sector 4, judetul Bucuresti - 04.02.2011 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| Serviciu fara repros.Bravo evoMAG! | |
| #4955Bunea C. din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.02.2011 | |
| 13 comenzi efectuate pana acum | |
| W7 booteaza in 10 sec | |
| #4956Magurean... din Sector 6, judetul Bucuresti - 03.02.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Tocmai ati castigat un client pe care l-a pierdut emag.ro, care si-au batut joc dupa ce am cumparat de mii de lei de la ei in ultimii 3 ani. | |
| #4957Mihai C. din Iasi, judetul Iasi - 03.02.2011 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| totul ok | |
| #4958Arhitect... din Sinaia, judetul Prahova - 03.02.2011 | |
| 105 comenzi efectuate pana acum | |
| Serviciile Evomag - ca de obicei - foarte bune. | |
| #4959Puscasu ... din Bratila, judetul Bacau - 02.02.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Sunt multumita de rapiditatea si seriozitatea de care ati dat dovada | |
| #4960Petreus ... din Orastie, judetul Hunedoara - 02.02.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| pana in momentul de fata totul a fost okk colaborarea este excelenta | |
| #4961Prosie I. din Piatra-Neamt, judetul Neamt - 02.02.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Promptitutinea serviciului a fost foarte buna va multumesc . | |
| #4962Stoica C. din Buzau, judetul Buzau - 31.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| sunt multumita | |
| #4963Florin H. din Gherla, judetul Cluj - 31.01.2011 | |
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| imi datorati niste explicatii, eu in general sunt un cumparator constant, dar chestia descrisa la "contra" e cu cantec. e drept, e si vina mea ca am acceptat pretul transmis de dl budeanu, fara sa realizez pe moment ca e umflat | |
| #4964Rotar V. din Targu Mures, judetul Mures - 31.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| De cateva ore am primit coletul,pentru moment totul este ok va multumesc | |
| #4965Puianu P. din Bolintin-Vale, judetul Giurgiu - 31.01.2011 | |
| 6 comenzi efectuate pana acum | |
| Doar 2 cuvinte :promtitudine si profesionalism | |
| #4966Dragomir... din Ramnicu Valcea, judetul Valcea - 31.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Am fost satisfacut de colaborare si sper ca si pe viitor sa colaboram cel putin la fel de bine si sa nu existe motive de nemultumire pentru nici unul dintre noi. | |
| #4967Ionescu ... din Piatra-Neamt, judetul Neamt - 31.01.2011 | |
| 11 comenzi efectuate pana acum | |
| Un mare MULTUMESC | |
| #4968Parvu M. din Sector 2, judetul Bucuresti - 31.01.2011 | |
| 6 comenzi efectuate pana acum | |
| sa o tineti tot asa. | |
| #4969Daniela ... din Runc, judetul Harghita - 31.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Nu am de obiectat nimic. Totul a decurs bine. Multumesc. | |
| #4970Heres B.... din Sector 1, judetul Bucuresti - 30.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| sa mai lucrati putin la livrare in bucuresti | |
| #4971Coja A. din Sector 6, judetul Bucuresti - 30.01.2011 | |
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| Totul ok ! | |
| #4972Radulesc... din Calarasi, judetul Calarasi - 30.01.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| fara comentarii | |
| #4973Pepenel ... din Campulung, judetul Arges - 30.01.2011 | |
| 27 comenzi efectuate pana acum | |
| Vanzare buna in continuare... | |
| #4974Ghenoiu ... din Sector 5, judetul Bucuresti - 30.01.2011 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| ok | |
| #4975Badescu ... din Sector 6, judetul Bucuresti - 30.01.2011 | |
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| Retin evomag pentru comenzi viitoare. | |
| #4976Boroanga... din Sector 5, judetul Bucuresti - 30.01.2011 | |
| 6 comenzi efectuate pana acum | |
| Pentru produsul cumparat imi e greu sa decid deoarece service-ul este tocmai in Ploiesti si nu stiu cit ar dura o reparatie avind in vedere ca mai dureaza si transportul plus constatarea si reparatia si apoi aducerea produsului inapoi timp in care voi ramine fara produs.Era buna totusi o reprezentanta de service si aici in Bucuresti.Sper in continuare sa nu fie nevoie ! Va multumesc pentru colaborare ! | |
| #4977Terecoas... din Sector 1, judetul Bucuresti - 30.01.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| Am pus calificativul BUN la toate intrebarile. De service si suport tehnic nu am avut nevoie (sper sa nu am :)) Ca servicii oferite sunt oarecum multumit, ar trebui sa fiti un pic mai promti in ceea ce priveste statusul comenzii, eu a trebuit sa dau 2 mail-uri ca sa aflu cate ceva! Oricum va multumesc si cu siguranta voi mai apela la dvs! Cu stima, Lucian! | |
| #4978Cab M. D... din Focsani, judetul Vrancea - 30.01.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| ok | |
| #4979Belega A. din Sector 2, judetul Bucuresti - 30.01.2011 | |
| 16 comenzi efectuate pana acum | |
| f bn nu am niciun comentariu | |
| #4980Nema G. din Barlad, judetul Vaslui - 30.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Ati uitat sa mentionati la rubrica Pro si faptul ca preturile sunt mai mici decat in alta parte... | |
| #4981Onesimiu... din Radauti, judetul Suceava - 29.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Profesionisti. | |
| #4982Chivoiu ... din Sector 6, judetul Bucuresti - 29.01.2011 | |
| 10 comenzi efectuate pana acum | |
| Sunt multumit mai ales ca in 2 zile i-a scazut pretul cu 20ron. | |
| #4983Corina T. din Rasnov, judetul Brasov - 29.01.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| totul este ok, felicitari. | |
| #4984Octavian... din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.01.2011 | |
| 6 comenzi efectuate pana acum | |
| as fi vrut sa fiu anuntat si pe telefon ca poate fi ridicata comanda. | |
| #4985Michael ... din Ploiesti, judetul Prahova - 28.01.2011 | |
| 6 comenzi efectuate pana acum | |
| Imprimanta este super privitor la specificatii; abia am achizitionat-o, deci nu am o experienta practica cu ea; am cautat destul de mult o imprimanta cu un cost scazut la printare pe pagina si cred ca am gasit (cu cartus 940XL: aprox. 5 bani pe pagina). | |
| #4986Dumitru ... din Clinceni, judetul Ilfov - 28.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Sunt foarte multumit.Calificativ:Exceptional. | |
| #4987Floreanu... din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.01.2011 | |
| 25 comenzi efectuate pana acum | |
| Sa traiti bine. | |
| #4988Andrei I. din Pantelimon, judetul Ilfov - 28.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| excelent. | |
| #4989Negret M... din Sector 6, judetul Bucuresti - 28.01.2011 | |
| 17 comenzi efectuate pana acum | |
| Contactat rapid si rezolvata problema eficient, chiar daca in faza initiala vroiam altceva. Bravo. | |
| #4990Ivascu A. din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.01.2011 | |
| 10 comenzi efectuate pana acum | |
| Oamenii sunt tineri si saritori...apreciez dorinta lor de a ajuta si de a fi de folos.... | |
| #4991Radu R. ... din Adjud, judetul Vrancea - 28.01.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| Oamenii sunt profesionisti, eu am luat acest telefon in rate cu cardul Raiffeisen-Vodafone, numai de bine despre ei. | |
| #4992Moldovea... din Sector 1, judetul Bucuresti - 28.01.2011 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| super ok! | |
| #4993Ofiteru ... din Sector 1, judetul Bucuresti - 28.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| #4994Cotoi D. din Sector 1, judetul Bucuresti - 27.01.2011 | |
| 3 comenzi efectuate pana acum | |
| #4995Bidiviu ... din Lugoj, judetul Timis - 27.01.2011 | |
| 1 comanda efectuata pana acum | |
| Prima colaborare cu evoMAG, sunt extrem de multumita pentru promptitudine si seriozitate. Multumesc! | |
| #4996Petrariu... din Suceava, judetul Suceava - 27.01.2011 | |
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| M-a deranjat putin faptul ca a trebuit sa astept mai multe zile pentru ca produsele nu erau pe stoc la magazin. Nu prea mi-a placut cum au fost impachetate produsele. Dar excluzand acestea, EVOMAG imi inspira incredere si recomand si altora sa cumpere de aici. | |
| #4997Olariu M. din Mangalia, judetul Constanta - 27.01.2011 | |
| 11 comenzi efectuate pana acum | |
| Foarte ok departamentul de service nu ma asteptam. De obicei cand cumperi toti iti dau Buna ziua dar cand se strica si vrei sa repari primesti injuraturi. La voi in schimb a fost de neasteptat service-ul. S-au defectat 2 routere le-am pus la orfan curier, nu am platit nimic, au fost inlocuite fara nici o intrebare, au fost trimise inapoi fara ca eu sa platesc nimic. EXCELENT. De aceea am ales sa cumpar tot de aici. BRAVO! | |
| #4998Dragomir... din Buzau, judetul Buzau - 27.01.2011 | |
| 4 comenzi efectuate pana acum | |
| Toate serviciile au fost exceptionale si inca o data vreau sa multumesc ca ati tinut cont de rugamintea mea de a trimite o singura comanda.Mesajul telefonic cu coletul ca se afla la fan-curier este foarte bun ca poti lua legatura cu acesta si sa afli cam cand soseste sa nu astepti toata ziua.In concluzie serviciile au fost excelente | |
| #4999Tuica C. din Sector 6, judetul Bucuresti - 27.01.2011 | |
| 2 comenzi efectuate pana acum | |
| ok | |
| #5000Lica R. din Sector 1, judetul Bucuresti - 27.01.2011 | |
| 9 comenzi efectuate pana acum | |
| Putin mai multa comunicare nu ar strica. Am incercat sa contactez persoana de la vanzari, de mai multe ori dupa plasarea comenzi, dar am reusit abia a doua zi. De asemenea " Te sunam noi nu functioneaza", nu inteleg de ce o mai afisati pe pagina. | |









































