Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#4951Ioan C. din Ploiesti, judetul Prahova - 04.02.2011
4 comenzi efectuate pana acum
A fost prima comanda si sunt multumit de serviciile firmei dv..Raspuns rapid. Informare completa.
#4952Purcarea... din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.02.2011
2 comenzi efectuate pana acum
Ca de obicei, alaturi de clienti. Multumesc pentru rapiditatea livrarii.
#4953Radulesc... din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.02.2011
2 comenzi efectuate pana acum
super
#4954Emil A. din Sector 4, judetul Bucuresti - 04.02.2011
3 comenzi efectuate pana acum
Serviciu fara repros.Bravo evoMAG!
#4955Bunea C. din Sector 3, judetul Bucuresti - 04.02.2011
13 comenzi efectuate pana acum
W7 booteaza in 10 sec
#4956Magurean... din Sector 6, judetul Bucuresti - 03.02.2011
1 comanda efectuata pana acum
Tocmai ati castigat un client pe care l-a pierdut emag.ro, care si-au batut joc dupa ce am cumparat de mii de lei de la ei in ultimii 3 ani.
#4957Mihai C. din Iasi, judetul Iasi - 03.02.2011
3 comenzi efectuate pana acum
totul ok
#4958Arhitect... din Sinaia, judetul Prahova - 03.02.2011
105 comenzi efectuate pana acum
Serviciile Evomag - ca de obicei - foarte bune.
#4959Puscasu ... din Bratila, judetul Bacau - 02.02.2011
1 comanda efectuata pana acum
Sunt multumita de rapiditatea si seriozitatea de care ati dat dovada
#4960Petreus ... din Orastie, judetul Hunedoara - 02.02.2011
2 comenzi efectuate pana acum
pana in momentul de fata totul a fost okk colaborarea este excelenta
#4961Prosie I. din Piatra-Neamt, judetul Neamt - 02.02.2011
1 comanda efectuata pana acum
Promptitutinea serviciului a fost foarte buna va multumesc .
#4962Stoica C. din Buzau, judetul Buzau - 31.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
sunt multumita
#4963Florin H. din Gherla, judetul Cluj - 31.01.2011
4 comenzi efectuate pana acum
imi datorati niste explicatii, eu in general sunt un cumparator constant, dar chestia descrisa la "contra" e cu cantec. e drept, e si vina mea ca am acceptat pretul transmis de dl budeanu, fara sa realizez pe moment ca e umflat
#4964Rotar V. din Targu Mures, judetul Mures - 31.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
De cateva ore am primit coletul,pentru moment totul este ok va multumesc
#4965Puianu P. din Bolintin-Vale, judetul Giurgiu - 31.01.2011
6 comenzi efectuate pana acum
Doar 2 cuvinte :promtitudine si profesionalism
#4966Dragomir... din Ramnicu Valcea, judetul Valcea - 31.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Am fost satisfacut de colaborare si sper ca si pe viitor sa colaboram cel putin la fel de bine si sa nu existe motive de nemultumire pentru nici unul dintre noi.
#4967Ionescu ... din Piatra-Neamt, judetul Neamt - 31.01.2011
11 comenzi efectuate pana acum
Un mare MULTUMESC
#4968Parvu M. din Sector 2, judetul Bucuresti - 31.01.2011
6 comenzi efectuate pana acum
sa o tineti tot asa.
#4969Daniela ... din Runc, judetul Harghita - 31.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Nu am de obiectat nimic. Totul a decurs bine. Multumesc.
#4970Heres B.... din Sector 1, judetul Bucuresti - 30.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
sa mai lucrati putin la livrare in bucuresti
#4971Coja A. din Sector 6, judetul Bucuresti - 30.01.2011
4 comenzi efectuate pana acum
Totul ok !
#4972Radulesc... din Calarasi, judetul Calarasi - 30.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
fara comentarii
#4973Pepenel ... din Campulung, judetul Arges - 30.01.2011
27 comenzi efectuate pana acum
Vanzare buna in continuare...
#4974Ghenoiu ... din Sector 5, judetul Bucuresti - 30.01.2011
3 comenzi efectuate pana acum
ok
#4975Badescu ... din Sector 6, judetul Bucuresti - 30.01.2011
4 comenzi efectuate pana acum
Retin evomag pentru comenzi viitoare.
#4976Boroanga... din Sector 5, judetul Bucuresti - 30.01.2011
6 comenzi efectuate pana acum
Pentru produsul cumparat imi e greu sa decid deoarece service-ul este tocmai in Ploiesti si nu stiu cit ar dura o reparatie avind in vedere ca mai dureaza si transportul plus constatarea si reparatia si apoi aducerea produsului inapoi timp in care voi ramine fara produs.Era buna totusi o reprezentanta de service si aici in Bucuresti.Sper in continuare sa nu fie nevoie ! Va multumesc pentru colaborare !
#4977Terecoas... din Sector 1, judetul Bucuresti - 30.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
Am pus calificativul BUN la toate intrebarile. De service si suport tehnic nu am avut nevoie (sper sa nu am :)) Ca servicii oferite sunt oarecum multumit, ar trebui sa fiti un pic mai promti in ceea ce priveste statusul comenzii, eu a trebuit sa dau 2 mail-uri ca sa aflu cate ceva! Oricum va multumesc si cu siguranta voi mai apela la dvs! Cu stima, Lucian!
#4978Cab M. D... din Focsani, judetul Vrancea - 30.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
ok
#4979Belega A. din Sector 2, judetul Bucuresti - 30.01.2011
16 comenzi efectuate pana acum
f bn nu am niciun comentariu
#4980Nema G. din Barlad, judetul Vaslui - 30.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Ati uitat sa mentionati la rubrica Pro si faptul ca preturile sunt mai mici decat in alta parte...
#4981Onesimiu... din Radauti, judetul Suceava - 29.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Profesionisti.
#4982Chivoiu ... din Sector 6, judetul Bucuresti - 29.01.2011
10 comenzi efectuate pana acum
Sunt multumit mai ales ca in 2 zile i-a scazut pretul cu 20ron.
#4983Corina T. din Rasnov, judetul Brasov - 29.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
totul este ok, felicitari.
#4984Octavian... din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.01.2011
6 comenzi efectuate pana acum
as fi vrut sa fiu anuntat si pe telefon ca poate fi ridicata comanda.
#4985Michael ... din Ploiesti, judetul Prahova - 28.01.2011
6 comenzi efectuate pana acum
Imprimanta este super privitor la specificatii; abia am achizitionat-o, deci nu am o experienta practica cu ea; am cautat destul de mult o imprimanta cu un cost scazut la printare pe pagina si cred ca am gasit (cu cartus 940XL: aprox. 5 bani pe pagina).
#4986Dumitru ... din Clinceni, judetul Ilfov - 28.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Sunt foarte multumit.Calificativ:Exceptional.
#4987Floreanu... din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.01.2011
25 comenzi efectuate pana acum
Sa traiti bine.
#4988Andrei I. din Pantelimon, judetul Ilfov - 28.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
excelent.
#4989Negret M... din Sector 6, judetul Bucuresti - 28.01.2011
17 comenzi efectuate pana acum
Contactat rapid si rezolvata problema eficient, chiar daca in faza initiala vroiam altceva. Bravo.
#4990Ivascu A. din Sector 3, judetul Bucuresti - 28.01.2011
10 comenzi efectuate pana acum
Oamenii sunt tineri si saritori...apreciez dorinta lor de a ajuta si de a fi de folos....
#4991Radu R. ... din Adjud, judetul Vrancea - 28.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
Oamenii sunt profesionisti, eu am luat acest telefon in rate cu cardul Raiffeisen-Vodafone, numai de bine despre ei.
#4992Moldovea... din Sector 1, judetul Bucuresti - 28.01.2011
3 comenzi efectuate pana acum
super ok!
#4993Ofiteru ... din Sector 1, judetul Bucuresti - 28.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
#4994Cotoi D. din Sector 1, judetul Bucuresti - 27.01.2011
3 comenzi efectuate pana acum
#4995Bidiviu ... din Lugoj, judetul Timis - 27.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Prima colaborare cu evoMAG, sunt extrem de multumita pentru promptitudine si seriozitate. Multumesc!
#4996Petrariu... din Suceava, judetul Suceava - 27.01.2011
4 comenzi efectuate pana acum
M-a deranjat putin faptul ca a trebuit sa astept mai multe zile pentru ca produsele nu erau pe stoc la magazin. Nu prea mi-a placut cum au fost impachetate produsele. Dar excluzand acestea, EVOMAG imi inspira incredere si recomand si altora sa cumpere de aici.
#4997Olariu M. din Mangalia, judetul Constanta - 27.01.2011
11 comenzi efectuate pana acum
Foarte ok departamentul de service nu ma asteptam. De obicei cand cumperi toti iti dau Buna ziua dar cand se strica si vrei sa repari primesti injuraturi. La voi in schimb a fost de neasteptat service-ul. S-au defectat 2 routere le-am pus la orfan curier, nu am platit nimic, au fost inlocuite fara nici o intrebare, au fost trimise inapoi fara ca eu sa platesc nimic. EXCELENT. De aceea am ales sa cumpar tot de aici. BRAVO!
#4998Dragomir... din Buzau, judetul Buzau - 27.01.2011
4 comenzi efectuate pana acum
Toate serviciile au fost exceptionale si inca o data vreau sa multumesc ca ati tinut cont de rugamintea mea de a trimite o singura comanda.Mesajul telefonic cu coletul ca se afla la fan-curier este foarte bun ca poti lua legatura cu acesta si sa afli cam cand soseste sa nu astepti toata ziua.In concluzie serviciile au fost excelente
#4999Tuica C. din Sector 6, judetul Bucuresti - 27.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
ok
#5000Lica R. din Sector 1, judetul Bucuresti - 27.01.2011
9 comenzi efectuate pana acum
Putin mai multa comunicare nu ar strica. Am incercat sa contactez persoana de la vanzari, de mai multe ori dupa plasarea comenzi, dar am reusit abia a doua zi. De asemenea " Te sunam noi nu functioneaza", nu inteleg de ce o mai afisati pe pagina.
WhatsApp