Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#5051Rambu D. din Sector 1, judetul Bucuresti - 20.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
ma voi intoarce la voi pentru viitoare comenzi! zi excelenta in continuare!
#5052Adriana ... din Sector 1, judetul Bucuresti - 20.01.2011
10 comenzi efectuate pana acum
#5053Gorie M. din Sector 6, judetul Bucuresti - 20.01.2011
13 comenzi efectuate pana acum
Cand l-am comandat ma asteptam pana seara sa il primesc dar abia dupa 3 zile a venit curierul evo (scria ca e in stoc furnizor si ca se pot onora comenzile pana seara). In rest nu am plangeri.
#5054Cernat C. din Sector 3, judetul Bucuresti - 20.01.2011
49 comenzi efectuate pana acum
Echipa evomag s-a comportat excelent. Pana acum mi-au luat banii si au livrat totul excelent. Despre service: nu am avut ocazia - sper ca pt cine are nevoie sa fie la fel de excelenti ;)
#5055Zlota R. din Sector 1, judetul Bucuresti - 19.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Singura "problema" a fost legata de stoc, insa e posibil chiar si atunci cand faci un estimat sa mai gresesti.
#5056Parparit... din Scobinti, judetul Iasi - 19.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
tineti-o tot asa..
#5057Chicos C. din Tulcea, judetul Tulcea - 19.01.2011
4 comenzi efectuate pana acum
multumit de desfasurarea comenzii de la efectuarea ei si pana la livrare.mentineti standardul de calitate si ve-ti avea numai de castigat.nu stiu cum decurg treburile in cazul de defectiuni si service pt ca acolo se vede satisfactia si respectul clientilor. am sa mai comand pe evoMag.multumesc.
#5058Trasca M. din Sector 4, judetul Bucuresti - 19.01.2011
10 comenzi efectuate pana acum
#5059Adrian C. din Sector 4, judetul Bucuresti - 19.01.2011
5 comenzi efectuate pana acum
Poate ar trebui coborata limita de la care se fac livrari gratuite in Bucuresti.
#5060Tuduce F... din Arad, judetul Arad - 19.01.2011
18 comenzi efectuate pana acum
sunteti cei mai tari
#5061Pruna L. din Iasi, judetul Iasi - 19.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
Am fost foarte mult›umit.
#5062Petritoi... din Sector 2, judetul Bucuresti - 19.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
va doresc an continuare multe beneficii si aceeasi seriozitate de care ati dat dovada si totodata si promtitudine "VA MULTUMESC"
#5063Petritoi... din Sector 2, judetul Bucuresti - 19.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
va doresc an continuare multe beneficii si aceeasi seriozitate de care ati dat dovada si totodata si promtitudine "VA MULTUMESC"
#5064Patrasco... din Sector 6, judetul Bucuresti - 19.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Este prima mea achizitie prin evoMAG si modul cum s-a derulat m-a convins sa aplez la evoMAG si pentru alte achizitii, in viitor.
#5065Pavel A. din Sector 3, judetul Bucuresti - 18.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
OK
#5066Nevelits... din Oradea, judetul Bihor - 18.01.2011
11 comenzi efectuate pana acum
Am rămas cu sentimentul ca am colaborat cu prieteni nu cu vanzatori! Chiar meritati toate laudele! Multumesc mult!
#5067Negru T. din Sector 2, judetul Bucuresti - 17.01.2011
17 comenzi efectuate pana acum
comanda a fost procesata rapid si in jumatate de ora de la efectuarea comenzii eram proprietarul televizorului :)
#5068Tuduce F... din Arad, judetul Arad - 17.01.2011
18 comenzi efectuate pana acum
Sunteti cei mai tari
#5069Cosma C. din Sector 5, judetul Bucuresti - 17.01.2011
6 comenzi efectuate pana acum
pana acum am fost multumita intotdeauna de serviciile evomag si de produsele cumparate. Ma gandesc ca ma pot baza pe evomag la nevoie .
#5070Teaca L. din Harman, judetul Brasov - 17.01.2011
7 comenzi efectuate pana acum
super!!
#5071Doru D. din Sector 4, judetul Bucuresti - 16.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
serviciile sunt bune. se mai poate lucra la operativitatea livrarii si la largirea gamei de produse.
#5072Ghinea A. din Fierbinti-Targ, judetul Ialomita - 16.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
#5073Aranyosi... din Sector 5, judetul Bucuresti - 16.01.2011
4 comenzi efectuate pana acum
Cu cateva modificari,ve-ti excela fara probleme !
#5074Silviu Z. din Sector 3, judetul Bucuresti - 16.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Sunteti cei mai BUNI!
#5075Bogos E. din Sector 3, judetul Bucuresti - 16.01.2011
9 comenzi efectuate pana acum
Incantat de operativitatea magazinului.La fel de preturi si de produse.Multumesc
#5076Oprea C. din Moreni, judetul Dambovita - 16.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
SUNTETI OK DACA ATI AVEA SI TRANSPORTUL GRATUIT AR FI SI MAI BINE .
#5077Iordache... din Sector 3, judetul Bucuresti - 15.01.2011
3 comenzi efectuate pana acum
Multumesc inca o data echipei evomag pentru suport!
#5078Gughea S. din Sector 3, judetul Bucuresti - 15.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
multumesc
#5079Calin F. din Pitesti, judetul Arges - 15.01.2011
3 comenzi efectuate pana acum
Sunt multumit de servicile oferite de site-ul www.evomag.ro
#5080Ichim V. din Sector 2, judetul Bucuresti - 15.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
#5081Petcu C. din Targu Neamt, judetul Neamt - 15.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
am comandat un produs si doream sa-l obtin mai repede pentru ca urmaream sa-l fac cadou la o zi anume.Mi s-a spus ca daca achit mai repede factura si produsul vine mai repede. Am achitat la o filiala Banca Transilvania unde aveti cont Vineri pana in orele 14.00, dar a fost nevoie sa mai dau eu un email ca am platit. Am fost sunat luni sa fiu anuntat ca produsul vine Miercuri. Va trebuie putina seriozitate in plus mai ales atunci cand clientul plateste inainte. Altfel totul e OK.
#5082Telu I. ... din Targoviste, judetul Dambovita - 15.01.2011
5 comenzi efectuate pana acum
am dat calificativ bun shi nu excelent deoare ce comanda a fost facuta pe 6 ianuarie iar produsul a ajuns pe 11 ianuarie ,din pachet lipsind cadoul de ziua mea,acesta ajungand ulterior in urmatoarea zi shi asta la solicitarea mea telefonica.
#5083Tanasa C. din Sector 5, judetul Bucuresti - 15.01.2011
58 comenzi efectuate pana acum
Un mouse de nota 11 , are un design extraordinar de placut se potriveste de minune pad-ul pe care il am (microsoft intelli explorer 3.0) zici c zboara , este extrem de potrivit pt c.s!
#5084Porumb C. din Oradea, judetul Bihor - 14.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
Multumesc ,totul a decurs ok
#5085Ropotica... din Sector 2, judetul Bucuresti - 14.01.2011
54 comenzi efectuate pana acum
#5086Libotean... din Satu Mare, judetul Satu Mare - 14.01.2011
17 comenzi efectuate pana acum
#5087Popovici... din Constanta, judetul Constanta - 14.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
pana acum, totul e ok. multumesc si succes in continuare.
#5088Rusen A. din Brasov, judetul Brasov - 14.01.2011
7 comenzi efectuate pana acum
Excelent
#5089Bogdan E... din Sector 2, judetul Bucuresti - 14.01.2011
88 comenzi efectuate pana acum
Super.
#5090Dan I. din Brasov, judetul Brasov - 14.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
comentariile sunt explicite in conversatia purtata pe mail.
#5091Vintila ... din Sector 2, judetul Bucuresti - 14.01.2011
14 comenzi efectuate pana acum
In general sunt foarte multumit pana acum de promtitudinea finalizarii tuturor comenzilor pe care le-am avut la evomag.Va doresc in continuare succes!
#5092Ionita-a... din Sector 3, judetul Bucuresti - 14.01.2011
11 comenzi efectuate pana acum
O sa mai cumpar cu siguranta! Multa bafta
#5093Constant... din Pitesti, judetul Arges - 14.01.2011
6 comenzi efectuate pana acum
Comentariul se refera deocamdata pentru intrebarea 1 si 3
#5094Tabarcea... din Sector 2, judetul Bucuresti - 14.01.2011
7 comenzi efectuate pana acum
serviciile oferite au fost prompte si de calitate
#5095Spiță A. din Motru, judetul Gorj - 14.01.2011
3 comenzi efectuate pana acum
Doresc sa multumesc Echpei evoMAG.ro pentru profesionalism si proptitudine.VA MULTUMESC si va doresc sa aveti cati mai multi clienti in noul an.Voi fi un promotor al dumneavoastra.
#5096Alexandr... din Popesti-Leordeni, judetul Ilfov - 13.01.2011
25 comenzi efectuate pana acum
Va rog sa aduceti si jocuri din compania tycoon.
#5097Huma R. din Sighisoara, judetul Mures - 13.01.2011
14 comenzi efectuate pana acum
Un hard care merită să devină best-buy! Îl recomand călduros.
#5098Budulus ... din Slatina, judetul Olt - 13.01.2011
1 comanda efectuata pana acum
#5099Dina I. din Sector 3, judetul Bucuresti - 13.01.2011
2 comenzi efectuate pana acum
SUPER PROMPTITUDINE
#5100Enasoae ... din Sector 4, judetul Bucuresti - 13.01.2011
24 comenzi efectuate pana acum
WhatsApp