Cele mai bune oferte ale momentului! Profita acum! Vezi oferte
0% DAE Împarți achiziția în 4 rate lunare fixe cu 0% DAE 4 rate lunare fixe Gratuit Verifică limita!
  • Parerile clientilor evomag

Află ce spun clienţii evomag despre serviciile şi produsele noastre

foarte slab slab satisfacator bun excelent
Cum apreciati rapiditatea finalizarii comenzii?excelent
Cum apreciati departamentul de service?satisfacator
Cum apreciati serviciile oferite de catre noi?excelent
Cum apreciati suportul tehnic oferit?bun



Sunt in total 7872 marturii scrise de clientii nostri!

#5601Mihai S.... din Sector 6, judetul Bucuresti - 17.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
Nota zece cu felicitari! Sunteti buni!
#5602Lucian A. din Sector 4, judetul Bucuresti - 17.10.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Domnul care a adus coletul acasa a fost serviabil si amabil, toata lauda. Am sa mai cumpar de la magazinul dv., daca o sa ma lase criza...
#5603Bola M. din Sector 3, judetul Bucuresti - 17.10.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Ma bucur ca am ales sa apelez serviciile Emag si, voi mai apela.
#5604Balan F.... din Piatra-Neamt, judetul Neamt - 17.10.2010
3 comenzi efectuate pana acum
multumesc!!!
#5605Bogdan M. din Inotesti, judetul Prahova - 16.10.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Multa bafta in continuare! :D
#5606Sorin T. din Sector 4, judetul Bucuresti - 16.10.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Multumesc.
#5607Macovsch... din Tulcea, judetul Tulcea - 16.10.2010
14 comenzi efectuate pana acum
Dupa mai multe cautari am gasit ce doream insa nu eram sigur 100% deoarece majoritatea produselor ofereau SATA cu USB iar eu aveam nevoie de PATA (IDE). Am intrat in legatura online cu un reprezentant care m-a asigurat ca ceea ce am gasit corespunde cu ce aveam nevoie. In minutul urmator am si plasat comanda iar 30 de minute mai tarziu am fost sunat de un reprezentant care s-a asigurat ca doresc acea comanda si ca pot sa vin a doua zi sa o ridic personal dupa ora 13:00. Multumesc pentru ajutorul acordat. PS.Am prins si o promotie de 15 lei (de la 114 ron am luat cu 99 ron).
#5608Vasiliu ... din Sector 5, judetul Bucuresti - 16.10.2010
13 comenzi efectuate pana acum
Flexibilitate in negocierea pretului de vanzare. Nu toti cei care cumpara sunt end-useri.
#5609Corlaci ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 16.10.2010
17 comenzi efectuate pana acum
totul ok, rapid.
#5610Berar I. din Campia Turzii, judetul Cluj - 16.10.2010
14 comenzi efectuate pana acum
livrare in 48 de ore concordanta intre comanda si ceea ce s-a livrat totul a fost OK, ceea ce va semnalez in continuare sunt lucruri pentru un bun feedback. MINUS:SCHIMBAREA CABLULUI ORIGINAL DE ALIMENTARE A INCARCATORULUI CU ALTUL FOARTE SCURT TIP HO3VVH2-F, FARA A SE CERE ACCEPTUL CLIENTULUI, SAU FARA A SE ANUNTA MACAR ACEST LUCRU. MINUS : desi comanda fusese livrata, la starea comenzii, pe site, era in continuare "elaborare factura" PROPUNERE: poate ar fi interesant o solutie de fidelizare a clientilor, pe baza valorii cumparaturilor anterioare de exemplu.
#5611Gabriela... din Sector 2, judetul Bucuresti - 15.10.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Va multumesc pentru rapiditatea finalizariicomenzii.
#5612Bercea B. din Iasi, judetul Iasi - 15.10.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Chiar daca au fost ceva probleme (care pot aparea si la case mai mari, pardonabile) solutionarea lor profesionala dovedeste ca sunteti o firma serioasa, de incredere care si-a propus sa aiba un cuvant greu de spus pe piata magazinelor on-line
#5613Panaites... din Sector 2, judetul Bucuresti - 15.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
buni.
#5614Florin D. din Sector 6, judetul Bucuresti - 15.10.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Felicitari pentru serviciile oferite si pentru promtitudinea cu care raspundeti la ceea ce se cere de catre un client . Produsele sunt foarte bune iar livrarea lor este pe masura raspunsurilor primite de la Dumneavoastra .
#5615Alina I. din Sector 2, judetul Bucuresti - 15.10.2010
6 comenzi efectuate pana acum
Comunicare ok, promptitudine
#5616Ene C. din Sector 5, judetul Bucuresti - 14.10.2010
18 comenzi efectuate pana acum
Servicii promte, civilizate, de incredere, ca si in cazul anterior. Tineti-o asa!
#5617Moldovea... din 1 Decembrie, judetul Ilfov - 14.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
De la lansarea comenzii pana la primire totul a decurs EXCELENT.Sincer nu m-am asteptat la asa promptitudine in preluarea si livrarea unei comenzii.Tinetio tot asa.FELICITARII.
#5618Greitas ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 14.10.2010
14 comenzi efectuate pana acum
#5619Daniel T. din Sector 3, judetul Bucuresti - 14.10.2010
12 comenzi efectuate pana acum
Faptul ca am fost la curent cu desfasurarea comenzii este un lucru foarte bun si util.
#5620Apuscaro... din Galati, judetul Galati - 14.10.2010
3 comenzi efectuate pana acum
totul a fost super ok
#5621Costea A. din Ploiesti, judetul Prahova - 13.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
a fost super OK
#5622Neagu D. din Sector 5, judetul Bucuresti - 13.10.2010
33 comenzi efectuate pana acum
OK !Santeti buni.Sa o tineti tot asa.
#5623Pascal B. din Sector 6, judetul Bucuresti - 13.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
Buna ziua, O singura obiectie am, saitul dumneavoastra nu este deloc primitor. Felul in care este organizat totul (filtre, informatia, produse) lasa loc pentru multe imbunatatiri. V-as sfatui sa schimbati aspectul saitului intr-unul mai apropiat de consumator. Cu stima, Bogdan Pascal
#5624Marcela ... din Sector 3, judetul Bucuresti - 12.10.2010
4 comenzi efectuate pana acum
tineti-o tot asa !!
#5625Mihai E. din Sector 5, judetul Bucuresti - 11.10.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Un serviciu excelent din toate punctele de vedere
#5626Partelly... din Oradea, judetul Bihor - 11.10.2010
3 comenzi efectuate pana acum
Am cumparat din nou de pe site-ul dumneavoastra exact din cauza servicilor si a suportului ce-l acordati clientilor.La prima cumparatura am avut o problema de compatibilitate hardware si am fost placut surpins sa vad simplitatea cu care mi-ati schimbat produsul desi acesta fiind deja desigilat. Aveti o politica super ok de returnare, pe langa astea toate,notoficarile starii comenzilor prin sms sunt super ok, personalul firmei foarte amabili, e bine ca se mai gaseste si in tara noastra firme unde te poti intoarce cu placere, eu unul v-am recomandat la multe cunostinte.
#5627Radvan C. din Sector 3, judetul Bucuresti - 11.10.2010
3 comenzi efectuate pana acum
adaptorul pentru micro card primit de mine, arata cu totul altfel decat in prezentarea produsului, dar atat timp cat isi face treaba nu ma deranjeaza.
#5628Zabava L... din Ploiesti, judetul Prahova - 11.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
la service nu stiu inca sa va precizez o parere, dar daca dna Simona ma va ajuta cu un meniu in lb romana, asa cum am discutat telefonic, servicul dpdv al meu este excelent, totodata ramine de vazut pe parcurs, in perioada garantiei, cum se comporta telefonul
#5629Florica ... din Sector 6, judetul Bucuresti - 10.10.2010
9 comenzi efectuate pana acum
Cablul usb cadou complet inutil, in pachet se afla deja un cablu. Un pic ingrijorat in privinta transportului prin FAN Courier, pachetul a ajuns intreg, dar cutia oarecum indoita, plsticul negru in care a fost ambalat era murdar pe toate partile, semn ca a fost trantita dintr-o parte in alta fara nici o grija. Sper sa functioneze bine si sa nu am surprize.
#5630Ioan-mih... din Sector 4, judetul Bucuresti - 10.10.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Chiar au fost exceptionali. Serviciu prompt, profesionist, indatoritor. Felicitari
#5631Obreja C. din Brasov, judetul Brasov - 10.10.2010
36 comenzi efectuate pana acum
In loc de 3 zile se putea si mai repede, mai ales ca am dat comanda miercuri seara... am primit de-abia sambata dimineata. In rest Ok
#5632Saaida F. din Oradea, judetul Bihor - 10.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
Am fost client la alte situri ca si de exemplu emag.ro si cel.ro, chiar daca nu am avut problema la ei cu siguranta pot spune ca trec la evomag pur si simplu ca par sa tine cont de ce cred clienti. They seem to give real attention to customer Experience and the fact they collect feedback just warmed my heart. they got themselves a regular :)
#5633Francisc... din Carei, judetul Satu Mare - 09.10.2010
5 comenzi efectuate pana acum
foarte multumit
#5634Gazdac V. din Remus, judetul Giurgiu - 09.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
totul super ok
#5635Moajer D. din Sector 3, judetul Bucuresti - 09.10.2010
5 comenzi efectuate pana acum
Serviciile evoMAG foarte rapide si calitative, in ce priveste informarea clientului, starea comenzii, livrarea, facturarea. Mai putin atunci cand intrebi ceva prin mesenger si nu raspunde nimeni! Per ansamblu au nota 9.5, adica sunt aproape de perfectiune :)
#5636Pana N. din Alexandria, judetul Teleorman - 09.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
sint foarte multumit si apreciez promtitudinea si serviciile dvs.
#5637Horatiu ... din Ploiesti, judetul Prahova - 09.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
Daca produsul ar fi avut o imagine, am fi sesizat nepotrivirea
#5638Balaur G. din Sector 5, judetul Bucuresti - 09.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
in general sunt multumit de serviciile oferite de dvs.
#5639Dan N. din Fagaras, judetul Brasov - 08.10.2010
5 comenzi efectuate pana acum
Am fost in decembrie 2009 si am apreciat ca pot sa ma sfatuiesc cu cineva dedicat pentru a alege produsul cel mai potrivit. In septembrie 2010 am fost trimis la calculatorul din hol si numai la insistentele mele la service. Baiatul de la service a fost foarte amabil, eu am avut insa inconfortul ca nu e treaba lui sa imi explice, el avind alte treburi.
#5640Pricope ... din Piatra-Neamt, judetul Neamt - 08.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
Foarte multumit
#5641Raul G. din Constanta, judetul Constanta - 08.10.2010
7 comenzi efectuate pana acum
Comunicare si livrare fluida de la inceputul comenzii si pina la finalizarea ei.Excelent.Sunt sincer impresionat.
#5642Paraoanu... din Sector 3, judetul Bucuresti - 08.10.2010
4 comenzi efectuate pana acum
Un produs bun
#5643Baluta A... din Sector 1, judetul Bucuresti - 08.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
Serviciul cu intrebari tehnice anterioare comenzii foarte prompt, foarte amabili. Multumesc!
#5644Badaluta... din Suceava, judetul Suceava - 07.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
#5645Beres C.... din Sector 6, judetul Bucuresti - 07.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
Am fost foarte multumita de feed back ul oferit si de rapiditatea finalizarii comenzii.Cu singuranta voi apela si pe viitor la serviciile oferite de evomag.Tineti-o tot asa!
#5646Arvat C. din Drobeta-Turnu Severin, judetul Mehedinti - 07.10.2010
22 comenzi efectuate pana acum
Doar de data aceasta a fost extrem de slab atat serviciul de informare, cat si livrarea (care a fost la sediu). Am asteptat 15 minute pt. un adaptor de 15 lei. Si o bila neagra pt. Simona, care a fost ironica atunci cand am cerut info stoc (nu dai copy+paste la informatia produsului de pe site, am vazut-o si eu, nu sunt orb) - Doar am vrut: -Da, e in stoc, -Nu, nu e in stoc!. Pt. ca desi apareau 2 bucati in stoc magazin, uite ce am patit. Am vrut sa fiu 100% sigur si sa nu lansez o comanda aiurea!
#5647Rolea G. din Sector 1, judetul Bucuresti - 07.10.2010
2 comenzi efectuate pana acum
Foarte multumit de navigare!Nota 10! Foarte multumit de livrare si comunicarea dintre client si magazin!Nota 10! Produsul deocamdata in probe, nu pot spune foarte mult,nu reusesc sa folosesc multimedia si bluethooth-ul.Sper sa primesc indicatii de la departamentul de vanzari!
#5648Chirilia... din Piatra-Neamt, judetul Neamt - 07.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
Nu stiu cate coli A4 pot imprima cu aceste cartuse care au venit cu imprimanta. Nu stiu de ce nu functioneaza wireless-ul. Ma puteti ajuta dvs în privinta aceasta?
#5649Pirvu C. din Dragasani, judetul Valcea - 07.10.2010
1 comanda efectuata pana acum
e ok . sunt multumit . era bine daca , aveati si traducerea sa stiu detalii despre ce face fiecare buton de pe joistik. dar nu e problema ma descurc. Va multumesc.
#5650Adrian S. din Sector 3, judetul Bucuresti - 06.10.2010
30 comenzi efectuate pana acum
OK
WhatsApp