Descrierea produsului Televizor OLED Sony 106 cm (42") XR42A90KAEP, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Imagini si sunet de ultima generatie cu inteligenta cognitiva
Nuante de negru pure exceptionale pentru profunzime si textura reale
XR Imagine
Nuante de negru pure pentru profunzime si textura reale
XR Sunet
Cea mai buna experienta, cu sunetul Sony
TV compact pentru jocuri si imagini si sunete captivante
4K/120 cps Cu HDMI 2.1, aveti de o rata de cadre de max. 120 in jocurile compatibile, astfel incat sa rezolvati orice provocare in jocuri shooter, sport si de inalta performanta. Jocuri ultracursive cu un decalaj de raspuns de 8,5 ms si mod Jocuri. |
Imagini si sunet supreme, indiferent de mediu
Treceti la o vizionare si mai buna, optimizata cu BRAVIA CAM
Functii de televizor inteligent
Telecomanda simpla
Design
Designul flexibil One Slate te cufunda in actiune
Aspectul propriu-zis poate diferi in functie de dimensiunea televizorului.
Divertisment ca in studio din plin, cum doreste creatorul
Detalii tehnice
| General | Model | XR42A90KAEP |
| An aparitie | 2022 | |
| Diagonala cm / inch | 106 cm / 42 inch | |
| Smart TV | Da | |
| Format | Ultra HD 4K | |
| Tip ecran | OLED | |
| Rezolutie (pixeli) | 3280 x 2160 | |
| Tuner Digital | Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C) | |
| Difuzor integrat | 25 W | |