Televizor OLED Metz 139 cm (55") 55MOC9010, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Metz Televizor OLED Metz 139 cm (55") 55MOC9010, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ 55MOC9010 4215349
2899.99 In stock
COD55MOC9010Y
ID4215349
  • Servicii evomag
  • Review-uri
Offer
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor OLED Metz 139 cm (55") 55MOC9010, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel55MOC9010
An aparitie2025
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranOLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Unghi de vizualizare orizontal/vertical178 / 178
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2)
Difuzor integrat2 x 10W