Televizor QLED Samsung 109 cm (43") QE43Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Livrare București în aceeași zi
Samsung Televizor QLED Samsung 109 cm (43") QE43Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ QE43Q7FAA 4227038
1289.99 In stock
CODQE43Q7FAAUXXH
ID4227038
  • Servicii evomag
  • Review-uri
Offer
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Samsung 109 cm (43") QE43Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelQE43Q7FAA
An aparitie2025
Diagonala cm / inch109 cm / 43 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Unghi de vizualizare orizontal/vertical178 / 178
Difuzor integrat2 x 10W