Televizor QLED Philips 139 cm (55") 55PUS7810/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
Philips Televizor QLED Philips 139 cm (55") 55PUS7810/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi 55PUS7810/12 4232737
2438.99 In stock
COD55PUS7810/12
ID4232737
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Philips 139 cm (55") 55PUS7810/12, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel55PUS7810/12
An aparitie2025
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C)
Difuzor integrat2 x 10W