Televizor QLED Tesla 127 cm (50") Q50E655GUS, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Tesla Televizor QLED Tesla 127 cm (50") Q50E655GUS, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ Q50E655GUS 4290457
1419.99 In stock
CODQ50E655GUS
ID4290457
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Tesla 127 cm (50") Q50E655GUS, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelQ50E655GUS
Diagonala cm / inch127 cm / 50 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Contrast5000:1
Timp de raspuns (ms)8
Intensitate luminoasa (cd/mp)250
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Unghi de vizualizare orizontal/vertical170 / 170
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C)
Difuzor integrat2 x 10W