Descrierea produsului Televizor LED Sony 190 cm (75") XR75X90KAEP, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Imagini si sunet de ultima generatie cu inteligenta cognitiva
Contrast Full Array cu profunzime reala
Sunet din ecran, imagini si sunet in armonie
Spuneti doar ce doriti sa vedeti cu ajutorul cautarii vocale
Cu experienta de cinema acasa, va bucurati de filme incluse cu BRAVIA XR™
Reinnoire, reciclare si reducere: concepute pt. mediu
XR Imagine
Un spectru cromatic larg pt. umbre si nuante din lumea reala
Extra profunzime cu negru profund si extra luminozitate
Recreerea texturii pierdute: tot continutul extins la 4K
Procesare inteligenta, fara neclaritati in scene rapide
XR Sunet
Sunet puternic de pe ecran, sincronizat perfect cu imaginile
Tot divertismentul dvs., convertit la sunet surround 3D
Cea mai buna experienta, cu sunetul Sony
Voice Zoom™ 2 optimizeaza vocile, pentru un dialog mai clar
Imagini si sunet supreme, indiferent de mediu
Treceti la o vizionare si mai buna, optimizata cu BRAVIA CAM
Descoperiti noi moduri de a va bucura de TV cu BRAVIA CAM
Chat video cu prietenii si familia pe ecranul mare
Tot ce doriti sa urmariti intr-un singur loc
Vedeti continutul de pe smartphone pe ecranul mare
Telecomanda simpla, premium, usor de folosit si pe intuneric
Gasiti cu usurinta telecomanda pierduta cu ajutorul vocii
Usor de sters, ramane mereu curata
Controlati toate dispozitivele cu o telecomanda inteligenta
Detalii tehnice
| General | Model | XR75X90KAEP |
| Diagonala cm / inch | 190 cm / 75 inch | |
| Smart TV | Da | |
| Format | Ultra HD 4K | |
| Tip ecran | LED | |
| Rezolutie (pixeli) | 3280 x 2160 | |
| Tuner Digital | Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C) | |
| Difuzor integrat | 30 W | |