Televizor QLED Samsung 190 cm (75") QE75Q60DA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Samsung Televizor QLED Samsung 190 cm (75") QE75Q60DA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ QE75Q60DA Culori stralucitoare, de lunga durata, cu Quantum Dot     100% Volum de culoare cu Quantum Dot Un miliard de nuante de culoare cu Quantum Dot   Tehnologia Quantum Dot ofera cea mai frumoasa imagine creata vreodata de noi. Cu 100% Volum 4154001
8199.99 Out of stock
CODQE75Q60DAUXXH
ID4154001
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Samsung 190 cm (75") QE75Q60DA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Culori stralucitoare, de lunga durata, cu Quantum Dot
100% Volum de culoare cu Quantum Dot
Un miliard de nuante de culoare cu Quantum Dot
4K Upscaling
Urmareste continutul tau preferat in 4K
Samsung Tizen OS
Imbunatateste-ti divertismentul cu Samsung Tizen
A wall-mounted TV shows popular apps and curated content on the home menu.
AirSlim Design
Mai elegant si mai subtire ca niciodata
Calitatea imaginii
Procesor Quantum Lite 4K
Un procesor 4K mai inteligent si mai rapid
Quantum HDR
Gama mai larga de contrast, la scala cinematografica
Validat PANTONE
Bucura-te de culoarea autentica, validata de PANTONE
Dual LED
Contrast imbunatatit, cu lumini LED de fundal calde si reci
Experienta de Gaming
Motion Xcelerator
Experimenteaza o claritate imbunatatita a imaginii, cu miscari fluide
Game Bar
Optimizeala-ti experienta de joc
Auto Low Latency Mode (ALLM)
Un joc mai rapid, mai fluid si cu un lag redus
Hue Sync
Bucura-te de o lumina captivanta, care se sincronizeaza cu experientele tale de vizionare si de joc
Sunet
Q-Symphony
TV si soundbar orchestrate in armonie perfecta
OTS Lite
Sunet virtual captivant, care urmareste actiunea
Adaptive Sound
Bucura-te de sunet optimizat pentru continutul tau
SmartThings
SmartThings Hub incorporat
Conecteaza-ti dispozitivele inteligente la televizor
3D Map View
Televizorul tau, un centru de control al casei tale si al dispozitivelor IoT
Multi View
Vezi totul pe un singur ecran
Samsung Daily+
Gestioneaza-ti activitatile zilnice si stilul de viata, mai usor, cu ajutorul Samsung Tizen OS.
SmartThings
Do the SmartThings!
Suport reglabil
Inaltime care se potriveste spatiului tau
* Inaltimea nu este reglabila pentru suporturile de tip central si pentru 32Q60D 32 inch.* Designul suportului poate varia in functie de regiune.
De ce Samsung TV?
Samsung Knox Security
Intimitatea ta. Securizata.
AI Energy Mode
Economiseste energie ca urmare a unei analize inteligente
Teleomanda SolarCell
O telecomanda realizata din materiale reciclate, care se incarca prin lumina solara si artificiala.
Detalii tehnice
GeneralModelQE75Q60DA
An aparitie2024
Diagonala cm / inch190 cm / 75 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Difuzor integrat2 x 10W