Televizor QLED Samsung 165 cm (65") QE65Q70DA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Samsung Televizor QLED Samsung 165 cm (65") QE65Q70DA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ QE65Q70DA Experimentează inteligența și realismul în 4K Top4 Features 100% Volum de culoare cu Quantum Dot Un miliard de nuanțe de culoare cu Quantum Dot   Tehnologia Quantum Dot oferă cea mai frumoasă imagine creată vreodată de noi. Cu 4153931
6399.99 Out of stock
CODQE65Q70DATXXH
ID4153931
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Samsung 165 cm (65") QE65Q70DA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Experimentează inteligența și realismul în 4K
Top4 Features
100% Volum de culoare cu Quantum Dot
Un miliard de nuanțe de culoare cu Quantum Dot
* 100% Volum de culoare, măsurat conform standardului DCI-P3, certificat de VDE.
4K AI Upscaling
Conținut optimizat la o experiență 4K
Tehnologia noastră 4K AI Upscaling transformă conținutul la o rezoluție 4K.
Samsung Tizen OS
Îmbunătățește-ți divertismentul cu Samsung Tizen
Motion Xcelerator 120Hz
Obține o claritate a mișcării pentru jocuri până la 120 Hz în 4K
Cu îmbunătățiri excepționale de mișcare, Motion Xcelerator 120Hz oferă performanțe de mișcare diferențiate, pentru a susține jocuri VRR de până la 120 Hz, astfel încât să poți cuceri fiecare inamic - chiar și la viteze ridicate.
* Experiența de vizionare poate varia în funcție de tipurile de conținut și de format.
Detalii tehnice
GeneralModelQE65Q70DA
An aparitie2024
Diagonala cm / inch165 cm / 65 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2)
Difuzor integrat2 x 10W