Televizor LED Samsung 127 cm (50") UE50BU8072, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Pentru mai multe info consultati politica de livrare / termenii si conditiile
- Produse recomandate
- Scurta descriere
- Detalii tehnice
- Review-uri
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Samsung 127 cm (50") UE50BU8072, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Culoare clară intensă și un design subțire
Culoare vibrantă, pură, ca un cristal
Elegant și subțire, mai mult ca niciodată
Simți fiecare nuanță de culoare în rezoluție 4K
Descoperă conținutul tău preferat într-un singur loc
Imagini cu profunzimi și culori reale
CONTRAST ENHANCER
Vezi detalii în cadrele întunecate și luminoase
HDR
Mișcare fluidă pentru o imagine clară
MOTION XCELERATOR
Reacționează rapid la comenzile tale
AUTO LOW LATENCY MODE (ALLM)
Sunet virtual care urmărește acțiunea
OBJECT TRACKING SOUND LITE (OTS LITE)
Televizor și soundbar în armonie perfectă
Q-SYMPHONY
Sunet ajustat pentru conținutul tău
ADAPTIVE SOUND
Control mai ușor și eco
TELECOMANDA SOLARCELL
Înălțime care se potrivește spațiului tău
STAND AJUSTABIL
Smart TV
SMARTTHINGS
Efectuează apeluri video pe ecran mare
APLICAȚIE PENTRU APEL VIDEO
Control vocal prin Bixby
Lucrează și învață de acasă
SPAȚIUL DE LUCRU
Accesează cu ușurință computerul, laptopul și mobilul, fără probleme, pe televizor.
Conținut bogat de video streaming
APLICAȚII DE CONȚINUT VIDEO
*Poate fi necesar un abonament.
Detalii tehnice
| General | Model | UE50BU8072 |
| Diagonala cm / inch | 127 cm / 50 inch | |
| Smart TV | Da | |
| Format | Ultra HD 4K | |
| Tip ecran | LED | |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 | |
| Tuner Digital | Da (DVB-T2 / C / S2) | |
| Difuzor integrat | 2 x 10W | |