Televizor LED Philips 127 cm (50") 50PUS8919/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight, WiFi, CI+
Philips Televizor LED Philips 127 cm (50") 50PUS8919/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight, WiFi, CI+ 50PUS8919/12 4196488
5399.99 In stock
COD50PUS8919/12
ID4196488
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Philips 127 cm (50") 50PUS8919/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel50PUS8919/12
An aparitie2024
Diagonala cm / inch127 cm / 50 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
AmbilightDa
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C)
Difuzor integrat2 x 10W