Televizor OLED Sony BRAVIA 139 cm (55") XR55A80L, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Sony Televizor OLED Sony BRAVIA 139 cm (55") XR55A80L, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ XR55A80L Extrem de luminos, negru pur Combinati ecranul nostru OLED luminos, cu negru pur cu inteligenta puternica a Cognitive Processor XR™ si veti obtine imagini mai aproape de realitate ca niciodata.     Contrast. Exact ca viata.   Secretu 4090947
8499.99 Out of stock
CODXR55A80LAEP
ID4090947
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor OLED Sony BRAVIA 139 cm (55") XR55A80L, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Extrem de luminos, negru pur
Contrast. Exact ca viata.
Ecranul este difuzor, o experienta mereu captivanta
Bucurati-va de jocuri. Fiti invincibili.
Proiectat cu functii prietenoase pentru mediu
Detalii tehnice
GeneralModelXR55A80L
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranOLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C)
Difuzor integrat50 W
Suport TV recomandat (inch)55
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da