Televizor OLED Sony 165 cm (65") K65XR80PAEP, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Sony Televizor OLED Sony 165 cm (65") K65XR80PAEP, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ K65XR80PAEP Subtirime estetica, potrivire perfecta   Elementul central perfect pentru spatiul dumneavoastra, cu un design subtire, armonios in orice mediu, imagini realiste si sunet atmosferic.   Design   Aspect armonios. Subtire si elegant pentru su 4181790
13899.99 Out of stock
CODK65XR80PAEP
ID4181790
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor OLED Sony 165 cm (65") K65XR80PAEP, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Subtirime estetica, potrivire perfecta
Design
Aspect armonios. Subtire si elegant pentru sufrageria dumneavoastra.
One Slate subtire. Frumos din orice unghi.
Se potriveste perfect pe perete
Finisaj vibrant. In armonie cu locuinta dumneavoastra.
Integreaza perfect televizorul si bara de sunet, suportul devenind practic invizibil
Suport cu utilizare multipla, potrivit stilului dumneavoastra
Fara dezordine, din orice unghi
Imagine
Negru pur OLED, luminos si frumos
Peste 8 milioane de pixeli care se aprind individual, luminozitate si contrast intense
Fiecare scena este mai luminoasa, in culori si contrast intense
Detalii tehnice
GeneralModelK65XR80PAEP
Diagonala cm / inch165 cm / 65 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranOLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)120 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C)
Difuzor integrat50 W