Televizor QLED Samsung 216 cm (85") QE85Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Samsung Televizor QLED Samsung 216 cm (85") QE85Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ QE85Q7FAA 4241718
5499.99 In stock
CODQE85Q7FAAUXXH
ID4241718
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Samsung 216 cm (85") QE85Q7FAA, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelQE85Q7FAA
An aparitie2025
Diagonala cm / inch216 cm / 85 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)50 Hz
Unghi de vizualizare orizontal/vertical178 / 178
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2)
Difuzor integrat2 x 10W