Televizor OLED Samsung 210 cm (83") QE83S85FA, Ultra HD 4K, Vision AI, Smart TV, WiFi, CI+
Samsung Televizor OLED Samsung 210 cm (83") QE83S85FA, Ultra HD 4K, Vision AI, Smart TV, WiFi, CI+ QE83S85FA 4224119
22899.99 Out of stock
CODQE83S85FA
ID4224119
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor OLED Samsung 210 cm (83") QE83S85FA, Ultra HD 4K, Vision AI, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelQE83S85FA
An aparitie2025
Diagonala cm / inch210 cm / 83 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranOLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2) x 2
Difuzor integrat2 x 10W