Descrierea produsului Televizor LED Samsung 80 cm (32") UE32T4302, HD Ready, Smart TV, WiFi, CI+
Televizor Samsung 32T4302, 80 cm, Smart, HD LED
Beneficii:
- Televizor SMART cu ecran LED, cu o diagonala de 80 cm (32 inch) si rezolutie HD (1366 x 768).
- Sistem de operare Tizen si aplicatii de streaming Netflix, Youtube si HBO GO.
Ecran:
Acesta are o rezolutie HD, echivalenta cu un raport de aspect de 1366 x 768 pixeli.
Caracteristici video si audio:
Conectivitate:
- RJ-45 este un conector standard pentru cablul de la reteaua de internet.
Alte caracteristici:
Recomandari:
Sugestii de pozitionare
Pozitionati televizorul astfel incat lumina sa nu cada direct pe ecran.
Compatibilitate VESA
Recomandari intretinere:
- Scoateti televizorul din priza inainte de a-l curata.
- Curatati televizorul si cadrul cu o carpa moale, umeda si stergeti usor.
Detalii tehnice
| General | Model | UE32T4302 |
| Diagonala cm / inch | 80 cm / 32 inch | |
| Smart TV | Da | |
| Format | HD Ready | |
| Tip ecran | LED | |
| Rezolutie (pixeli) | 1366 x 768 | |
| Tuner Digital | Da (DVB-T2/ C) | |
| Difuzor integrat | 2 x 5W | |