Televizor LED Samsung 165 cm (65") UE65U7022F, Ultra HD 4k, Smart TV, WiFi, CI+
Samsung Televizor LED Samsung 165 cm (65") UE65U7022F, Ultra HD 4k, Smart TV, WiFi, CI+ UE65U7022F 4243303
1999.99 In stock
CODUE65U7022F
ID4243303
  • Servicii evomag
-30%
  • Review-uri
Offer
-30%
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Samsung 165 cm (65") UE65U7022F, Ultra HD 4k, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelUE65U7022F
An aparitie2025
Diagonala cm / inch165 cm / 65 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T2/ C)
Difuzor integrat2 x 10W