Televizor LED Samsung 139 cm (55") UE55U7022F, Ultra HD 4k, Smart TV, WiFi, CI+
Samsung Televizor LED Samsung 139 cm (55") UE55U7022F, Ultra HD 4k, Smart TV, WiFi, CI+ UE55U7022F 4245639
1699.99 In stock
CODUE55U7022F
ID4245639
  • Servicii evomag
  • Review-uri
Offer
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Samsung 139 cm (55") UE55U7022F, Ultra HD 4k, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelUE55U7022F
An aparitie2025
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)50 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T2/ C)
Difuzor integrat2 x 10W