Televizor LED Philips 165 cm (65") 65PUS8100/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight TV, WiFi
Philips Televizor LED Philips 165 cm (65") 65PUS8100/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight TV, WiFi 65PUS8100/12 4263572
3699.99 In stock
COD65PUS8100/12
ID4263572
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Philips 165 cm (65") 65PUS8100/12, Ultra HD 4K, Smart TV, Ambilight TV, WiFi
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel65PUS8100/12
An aparitie2025
Diagonala cm / inch165 cm / 65 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
AmbilightDa
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ T2-HD/ C/ S/ S2)
Difuzor integrat2 x 10W