Televizor LED Philips 165 cm (65") 65HFL4518U/12, Ultra HD 4K, Hotel TV, Smart TV, WiFi, CI+
Philips Televizor LED Philips 165 cm (65") 65HFL4518U/12, Ultra HD 4K, Hotel TV, Smart TV, WiFi, CI+ 65HFL4518U/12 4205363
5960.99 In stock
COD65HFL4518U/12
ID4205363
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Philips 165 cm (65") 65HFL4518U/12, Ultra HD 4K, Hotel TV, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel65HFL4518U/12
Diagonala cm / inch165 cm / 65 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Intensitate luminoasa (cd/mp)350
Unghi de vizualizare orizontal/vertical178 / 178
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C)
Difuzor integrat2 x 10W
Suport TV recomandat (inch)65
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da