Televizor QLED Panasonic 139 cm (55") TV-55W85BEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Panasonic Televizor QLED Panasonic 139 cm (55") TV-55W85BEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ TV-55W85BEZ 4251321
4199.99 In stock
CODTV-55W85BEZ
ID4251321
  • Servicii evomag
  • Review-uri
Descrierea produsului Televizor QLED Panasonic 139 cm (55") TV-55W85BEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelTV-55W85BEZ
An aparitie2025
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ C/ S2)
Difuzor integrat2 x 10W
Suport TV recomandat (inch)55
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da