Televizor QLED Panasonic 109 cm (43") TV-43W85BEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Panasonic Televizor QLED Panasonic 109 cm (43") TV-43W85BEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ TV-43W85BEZ 4241493
3499.99 Out of stock
CODTV-43W85BEZ
ID4241493
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Panasonic 109 cm (43") TV-43W85BEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelTV-43W85BEZ
Diagonala cm / inch109 cm / 43 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)120 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ C/ S2)
Difuzor integrat2 x 10W
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da