Televizor QLED Panasonic 109 cm (43") TV-43W83AE6, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Panasonic Televizor QLED Panasonic 109 cm (43") TV-43W83AE6, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ TV-43W83AE6 4194626
3249.99 Out of stock
CODTV-43W83AE6
ID4194626
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor QLED Panasonic 109 cm (43") TV-43W83AE6, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelTV-43W83AE6
An aparitie2024
Diagonala cm / inch109 cm / 43 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranQLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ C/ S2)
Difuzor integratDa
ConectivitateWirelessDa
Casti (3.5mm)Da