Nou! Televizor Mini LED Panasonic 190 cm (75") TV-75W95AEG, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Panasonic Televizor Mini LED Panasonic 190 cm (75") TV-75W95AEG, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ TV-75W95AEG 4296793
6799.99 In stock
CODTV-75W95AEG
ID4296793
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor Mini LED Panasonic 190 cm (75") TV-75W95AEG, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelTV-75W95AEG
Diagonala cm / inch190 cm / 75 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranMini LED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Unghi de vizualizare orizontal/vertical179/179
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2)
Difuzor integrat50 W
Suport TV recomandat (inch)75
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da