Televizor LED Panasonic 61 cm (24") TV-24S50AEZ, HD Ready, Smart TV, WiFi, CI+
Panasonic Televizor LED Panasonic 61 cm (24") TV-24S50AEZ, HD Ready, Smart TV, WiFi, CI+ TV-24S50AEZ 4180282
1523.99 Out of stock
CODTV-24S50AEZ
ID4180282
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Panasonic 61 cm (24") TV-24S50AEZ, HD Ready, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelTV-24S50AEZ
Diagonala cm / inch61 cm / 24 inch
Smart TVDa
FormatHD Ready
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)1366 x 768
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ C/ S2)
Difuzor integrat2 x 2,5W
Suport TV recomandat (inch)24
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da