Televizor LED Panasonic 139 cm (55") TB-55W61AEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Panasonic Televizor LED Panasonic 139 cm (55") TB-55W61AEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ TB-55W61AEZ 4248854
2680.99 In stock
CODTB-55W61AEZ
ID4248854
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Panasonic 139 cm (55") TB-55W61AEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelTB-55W61AEZ
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ C/ S2)
Difuzor integrat2 x 10W
Suport TV recomandat (inch)55
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da