Televizor LED Panasonic 109 cm (43") TV-43W80AEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Panasonic Televizor LED Panasonic 109 cm (43") TV-43W80AEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ TV-43W80AEZ 4196381
2999.99 Out of stock
CODTV-43W80AEZ
ID4196381
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Panasonic 109 cm (43") TV-43W80AEZ, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModelTV-43W80AEZ
An aparitie2024
Diagonala cm / inch109 cm / 43 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ C/ S2)
Difuzor integrat2 x 12W
Suport TV recomandat (inch)43
Continut PachetTelevizor
Cablu Alimentare
Telecomanda
ConectivitateWirelessDa
EthernetDa
Iesire audio digitala (optica)x 1
Casti (3.5mm)Da