Televizor OLED Metz 165 cm (65") 65MOD9500, Ultra HD 4K, Smart TV, Google TV, WiFi, CI+
Pentru mai multe info consultati politica de livrare / termenii si conditiile
- Produse recomandate
- Scurta descriere
- Detalii tehnice
- Review-uri
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor OLED Metz 165 cm (65") 65MOD9500, Ultra HD 4K, Smart TV, Google TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriereDetalii tehnice
| General | Model | 65MOD9500 |
| Diagonala cm / inch | 165 cm / 65 inch | |
| Smart TV | Da | |
| Format | Ultra HD 4K | |
| Tip ecran | OLED | |
| Rezolutie (pixeli) | 3840 x 2160 | |
| Unghi de vizualizare orizontal/vertical | 178 / 178 | |
| Tuner Digital | Da (DVB-T2 / C / S2) | |
| Difuzor integrat | 54 W | |