Televizor LED Metz 165 cm (65") 65MUD7000, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Metz Televizor LED Metz 165 cm (65") 65MUD7000, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ 65MUD7000Z 4201597
2399.99 In stock
COD65MUD7000Z
ID4201597
  • Servicii evomag
  • Review-uri
Descrierea produsului Televizor LED Metz 165 cm (65") 65MUD7000, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
GeneralModel65MUD7000Z
Diagonala cm / inch165 cm / 65 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2)
Difuzor integrat2 x 10W