Televizor NanoCell LED LG 109 cm (43") 43NANO80A3B, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Livrare București în aceeași zi
Lg Televizor NanoCell LED LG 109 cm (43") 43NANO80A3B, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ 43NANO80A3B Paseste intr-o lume a culorilor autentice Fa cunostinta cu noul procesor alpha 7 AI Gen8, puternic si inteligent Cu imbunatatiri semnificative ale performantei, procesarea mai rapida de la procesorul alpha 7 AI Gen8 ofera acum o calitate a imagin 4258384
1299.99 In stock
COD43NANO80A3B.AEU
ID4258384
  • Servicii evomag
-4%
  • Review-uri
Offer
-4%
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor NanoCell LED LG 109 cm (43") 43NANO80A3B, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Paseste intr-o lume a culorilor autentice
Fa cunostinta cu noul procesor alpha 7 AI Gen8, puternic si inteligent
Culori pure in 4K real
AI Picture Wizard
Rezolva cerinte in timp real, cu AI Chatbot
Completeaza-ti experienta AI cu AI Magic Remote, dotat cu un buton dedicat AI
AI Sound Pro cu canale 9.1.2 canale virtuale
AI Clear Sound
Controleaza mai usor sunetul cu WOW Interface
Acceseaza convenabil setarile Soundbar-ului de pe televizor.
Televizor cu diagonala mare
Sesiuni puternice de joc
Cel mai bun NanoCell TV pentru filme
FILMMAKER MODE
Detalii tehnice
GeneralModel43NANO80A3B
An aparitie2025
Diagonala cm / inch109 cm / 43 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranNanoCell LED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C)
Difuzor integrat2 x 10W