Descrierea produsului Televizor LED LG 165 cm (65") 65UR78003LK, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Televizor LG LED 65UR78003LK, 164 cm, Smart, 4K Ultra HD, Clasa F (Model 2023)
Detalii impresionante
Procesor α5 AI 4K, generatia a 6-a
Intensifica experienta de vizionare
Redefineste rezolutia 4K
Televizorul UHD la o scara complet noua
Experimentati continutul favorit cu un televizor ultra-mare 4K
Sunet mai calitativ
Vizioneaza toate continuturile pe care le indragesti cu un sunet clar precum cristalul.
Interfata UAU
Setari diverse
Noul ecran de pornire webOS 23
Personalizat dupa preferintele tale
Profilul meu
Quick Card
AI Concierge
Obtine recomandari pentru continuturi noi de vizionat pe baza istoricului de cautare vocala.
Asistent inteligent si conectivitate
Experienta mai imersiva la domiciliu
Bucura-te de o experienta de vizionare similara cu cea din cinematograf.
Tot continutul favorit intr-un singur loc
Jocurile AAA incep aici
O experienta cu totul inedita si captivanta in jocurile preferate.
Optimizator pentru jocuri si panou de comanda
Detalii tehnice
| General | Model | 65UR78003LK |
| An aparitie | 2023 | |
| Diagonala cm / inch | 165 cm / 65 inch | |
| Smart TV | Da | |
| Format | Ultra HD 4K | |
| Tip ecran | LED | |
| Rezolutie (pixeli) | 3280 x 2160 | |
| Tuner Digital | Da (DVB-T/ T2/ S/ S2/ C) | |
| Difuzor integrat | 2 x 10W | |