Televizor LED LG 139 cm (55") 55UR781C, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
Lg Televizor LED LG 139 cm (55") 55UR781C, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ 55UR781C 4K UHD Smart TV 4K UHD, Vibrant Viewing in Ultra High Resolution Enhance Your Interior HGiG, Immerse Yourself in the Game     Game Optimizer 4117324 5 4
2416.99 In stock
Televizor LED LG 139 cm (55") 55UR781C, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ Are sunet bun
Televizor LED LG 139 cm (55") 55UR781C, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ Este bun!
Televizor LED LG 139 cm (55") 55UR781C, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+ Foarte bun. Livrare rapida.Merita achizitia.
COD55UR781C
ID4117324
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED LG 139 cm (55") 55UR781C, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi, CI+
4K UHD Smart TV
4K UHD, Vibrant Viewing in Ultra High Resolution
Enhance Your Interior
HGiG,
Immerse Yourself in the Game
Game Optimizer
Detalii tehnice
GeneralModel55UR781C
An aparitie2023
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Intensitate luminoasa (cd/mp)300
Difuzor integrat2 x 10W