Descrierea produsului Televizor LED KIVI 80 cm (32") 32F760QW, Full HD, Smart TV, WiFi
DESIGN MODERN FARA RAME
O varietate de alegeri perfecte.
O culoare neagra nobila si un alb elegant.
Eleganta autosuficienta a stilului fara rame.
ARMONIA SPATIULUI VIZUAL
OPTIMIZAREA IMAGINII
VIZIONARE IN CONFORT SI SIGURANTA
Low Blue light
Adaptive Luma Control
PERFECTIUNEA SUNETULUI
Dolby Audio
Profunzimea sunetului Dolby Audio creeaza atmosfera unui cinematograf.
Sound Surround
Experienta tridimensionala si captivanta datorita tehnologiei Sound Surround.
Auto Volume Control
Ajustare automata a modificarilor neasteptate ale volumului.
PC MODE:
NU DOAR JOCURI, CI SI MUNCA PE ECRAN MARE
GAME MODE
Gaming fara compromisuri.
Google Assistant
Spuneti comenzile si urmariti cum televizorul dumneavoastra transforma fiecare cerere in actiune.
CHROMECAST
kivi media
Extindeti calitatea televizorului dumneavoastra prin aplicatia oficiala KIVI.
NOUA TELECOMANDA ERGONOMICA RC70
- Cautare vocala;
- Ergonomie imbunatatita;
- Butoane care se misca, silentioase;
- Acces rapid la aplicatiile preferate;
- Placute luminoase pentru o cautare usoara pe intuneric.
Detalii tehnice
| General | Model | 32F760QW |
| Diagonala cm / inch | 80 cm / 32 inch | |
| Smart TV | Da | |
| Format | Full HD | |
| Tip ecran | LED | |
| Rezolutie (pixeli) | 1920 x 1080 | |
| Rata de refresh ecran (Hz) | 60 Hz | |
| Tuner Digital | Da (DVB-T / T2 / C) | |
| Difuzor integrat | 2 X 8W | |
| Suport TV recomandat (inch) | 32 | |
| Continut Pachet | Televizor Cablu Alimentare Telecomanda | |
| Conectivitate | Wireless | Da |
| Ethernet | Da | |
| Iesire audio digitala (optica) | x 1 | |
| Casti (3.5mm) | Da | |