Televizor LED Horizon 139 cm (55") 55HL7590U/D, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
Horizon Televizor LED Horizon 139 cm (55") 55HL7590U/D, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi 55HL7590U/D FRUMUSETEA 4K Ultra HD SMART TV.   TRAIESTE ADEVARATA POVESTE!   Traieste experiența cinematografica in fata televizorului 4K UHD TV de la HORIZON, paseste dincolo de ecran si transforma experienta vizuala intr-un spectacol de neuitat. Explo 4183560
2317.99 In stock
COD55HL7590U/D
ID4183560
  • Servicii evomag
(TVA inclus)
Descrierea produsului Televizor LED Horizon 139 cm (55") 55HL7590U/D, Ultra HD 4K, Smart TV, WiFi
FRUMUSETEA 4K Ultra HD SMART TV.
TRAIESTE ADEVARATA POVESTE!
Descopera 4K Ultra HD. Stralucire in cele mai mici detalii!
MARGINE DISCRETA, DE JUR IMPREJUR!
NARROW DESIGN.
TRĂIEŞTE EXPERIENŢA CINEMATOGRAFICĂ!
FII CONECTAT
COMUNICĂ FĂRĂ CABLURI!
WiFi INTEGRAT
Calitate uimitoare a imaginii
Vezi fiecare detaliu
Lasa-te cuprins de sunet
Sunet Imersiv
Claritate de calitate
Simte mai mult
Detalii tehnice
GeneralModel55HL7590U/D
An aparitie2024
Diagonala cm / inch139 cm / 55 inch
Smart TVDa
FormatUltra HD 4K
Tip ecranLED
Rezolutie (pixeli)3840 x 2160
Rata de refresh ecran (Hz)60 Hz
Tuner DigitalDa (DVB-T2 / C / S2)
Difuzor integrat2 x 10W