Incarcator retea Canyon CNS-CUW20AC, 1 x USB-A, 1 x USB-C, 20W, Alb
Canyon Incarcator retea Canyon CNS-CUW20AC, 1 x USB-A, 1 x USB-C, 20W, Alb 4198334
38.99 In stock
CODCNS-CUW20AC
(TVA inclus)
Descrierea produsului Incarcator retea Canyon CNS-CUW20AC, 1 x USB-A, 1 x USB-C, 20W, Alb
Momentan, acest produs nu are descriere
Detalii tehnice
SpecificatiiPutere (W)20
CaracteristiciTipIncarcator Retea
Dimensiuni (W x D x H mm)35 x 31 x 32 mm
Greutate (Kg)0.043
CuloareAlb
Interfata1 x USB
1 x USB Type-C
Tensiune de intrare100 - 240 V
50 - 60 Hz
Tensiune de iesire5V / 3A