Incarcator retea Axagon ACU-DPQ65, 65W, 2 x USB Type-C, 1 x USB Type-A (Negru)
Descrierea produsului Incarcator retea Axagon ACU-DPQ65, 65W, 2 x USB Type-C, 1 x USB Type-A (Negru)
Momentan, acest produs nu are descriereDetalii tehnice
| Specificatii | Capacitate (mAh) / A | 4.4A |
| Putere (W) | 65 | |
| Tensiune iesire (V) | 5 V | |
| Caracteristici | Tip | Incarcator Retea |
| Compatibilitate | Universal | |
| Conceput pentru | tablete, telefoane mobile, etc | |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 103 x 36 x 32 | |
| Culoare | Negru | |
| Culoare | Negru | |
| Interfata | USB + dual USB-C | |
| Tensiune de iesire | 5 V |