Axagon BUCM2-CM20AB USB-C USB-C cablu de date si incarcare, incarcare PD3.1 max 240W, 2m (Negru)
Axagon Axagon BUCM2-CM20AB USB-C USB-C cablu de date si incarcare, incarcare PD3.1 max 240W, 2m (Negru) Nota: Aceasta descriere a fost tradusa automat in limba romana.Conexiune premium USB-C USB-C date si cablu de incarcare AXAGON BUCM2-CM20AB CHARGE cu conector USB-C tata la ambele capete. Cablul este special conceput pentru incarcarea si alimentarea comp 4144060
51.99 In stock
CODBUCM2-CM20AB
(TVA inclus)
Descrierea produsului Axagon BUCM2-CM20AB USB-C USB-C cablu de date si incarcare, incarcare PD3.1 max 240W, 2m (Negru)
Nota: Aceasta descriere a fost tradusa automat in limba romana.
Cablul a implementat cea mai recenta specificatie a tehnologiei de incarcare Power Delivery 3.1. Printre altele, aceasta tehnologie ofera o putere de 240 W, care este mai mult decat dublu fata de Power Delivery 3.0, care ofera 100 W. Nu numai (Standard Power Range SPR) poate folosi 5, 9, 15 si 20V cu un curent de 5A, dar (Extended Power Range EPR) poate fi folosit pentru tensiuni fixe de 28, 36 si 48V cu un curent maxim de 5A . Datorita noii tehnologii PD 3.1, puteti folosi cablul pentru a alimenta dispozitive mult mai puternice, cum ar fi laptop-uri de gaming, monitoare 4K, scule electrice sau trotinete electrice din ce in ce mai populare. Cablul are un cip E-Mark incorporat pentru a identifica cablul si capacitatile sale de alimentare. Cablul este compatibil cu Quick Charge, PPS, Samsung AFC si SFC, Apple, SMART si alte tehnologii de incarcare.
Conectori:
• 2x USB-C (M) masculin / masculin.
Caracteristici suplimentare:
• USB compatibil 480 Mbs (USB 2.0), USB 1.1 compatibil cu versiunea inversa.
• Suporta urmatoarele rate de transfer 480 / 12 / 1,5 Mb/s.
• Tehnologii de incarcare acceptate: Power Delivery 2.0/3.0/3.1 - 240W (48V/5A), Qualcomm Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4+, PPS, Samsung Adaptive Fast Charging a Super Fast Charging, Huawei Fast Charge Protocol, Apple Fast Charging, SMART Charging si altele.
• Accepta specificatiile (EPR) Extended Power Range de pana la 240 W si (SPR) Standard Power Range de pana la 100 W.
• Suporta incarcare de mare viteza pana la curent de 5A.
• Cip E-MARK integrat.
• Cablul include cablu de incarcare 22AWG, cablu de date 30AWG.
Date aditionale:
• lungime cablu 2 m,
• diametrul exterior al cablului este de 4,6 mm.